Atviras Kauno rajono
Aerobinės gimnastikos  čempionatas
Mero taurei laimėti

J.Stankevičienė

Sausio 25 dieną Ringauduose vyko Kauno rajono atviras aerobinės gimnastikos čempionatas Mero taurei laimėti. Dalyvavo 18 komandų iš visos Lietuvos. Čempionate varžėsi 280 aerobinės gimnastikos sportininkų iš Kauno rajono ir miesto, Vilniaus, Panevėžio, Jonavos bei Lazdijų. Varžybos vyko pagal tarptautines ir nacionalines taisykles -  merginų vienetų, vaikinų vienetų, mišrios poros, trejetų ir grupinių pratimų rungtyse - penkiose amžiaus grupėse: 9m ir jaunesni, 10-11m,12-14m.,15-17m. , 18m. ir vyresni. Veisiejų gimnazijos komandai atstovavo 19 sportininkų kurie varžybų metu atliko 14 pratimų.Komandų įskaitoje, susumavus pagal nacionalines taisykles vykusių varžybų rezultatus, pirmąją vietą iškovojo Lazdijų r. Veisiejų gimnazija. Komandinėje įskaitoje pratimai pelnę I-ąją vietą tai : 9m. ir jaunesni amžiaus grupėje mišrios poros Marinos Supranavičiūtės ir Nido Mirijausko pratimas(1 veta), 10-11m. merginų vieneto Guodos Viselgaitės pratimas(7 vieta), 12-14m. merginų vieneto Emos Markevičiūtės pratimas(8 vieta),15-17m. merginų vieneto Viktorijos Kisielytės pratimas(3 vieta) ir 18 m. ir vyresni trjeto rungties Gerdos Jazbutytės, Gretos Jazbutytės ir Kotrynos Varnelytės pratimas(3 vieta).Komanda už sėkmingą pasirodymą čempionate apdovanota Mero taure.

Pirmąją vietą 9 metų ir jaunesnių amžiaus grupėje mišrių porų rungtyje  iškovojo Marina Supranavičiūtė ir Nidas Mirijauskas. Trečiąją vietą  10-11 metų amžiaus grupėje penketo rungtyje laimėjo Krnelija Klimčiauskaitė, Abigailė Jastremskaitė, Gabija Česnaitė,Paula Rudzytė ir Aistė Viselgaitė. Mišri pora  10-11m amžiaus grupėje Guoda Viselgaitė ir Agnius Jazbutis užėmė pirmąją vietą. Gerda Jazbutytė, Greta Jazbutytės ir Kotryna Varnelytė l8 m. ir vyresni amžiaus grupėje trejeto rungtyje pelnė trečiąją vietą. Viktorija Kiselytė 15-17 metų amžiaus grupėje merginų vieneto rungtyje taip pat buvo trečia.