1721971

ATSISVEIKINOME SU VAIKYSTE

Rūta Margelevičiūtė, 7b kl.

DSCN2912

Vasario  5–ąją mes, 7b klasės mokiniai, gimtosios kalbos pamokai atsinešėme ne tik įprastas mokymosi priemones, tačiau ir... žaislus. Taip, tuos minkštus, mielus meškučius, šuniukus, drambliukus... Mat su lietuvių kalbos mokytoja V. Bubneliene surengėme pamoką -  šventę ,,Sudie, vaikyste“.

Mokytoja mus suskirstė į grupes. Grupėse mes visi vieni kitiems pristatėme mylimiausią vaikystės žaislą. Pasakojome linksmas ir graudžias istorijas, susijusias su savo numylėtiniais: kaip juos plaukti mokėme, kaip be jų užmigti negalėjome... Kiekviena grupė išrinko geriausią pasakotoją. Taigi į finalą pateko Viktorija Kistenytė, Karina Ūsaitė, Janita Supranavičiūtė ir Martyna Krikštolaitytė. Jos savo istorijas pasakojo visai klasei, o mokytoja pasakojimus vertino pagal teksto reikalavimus. Kai kam trūko įžangos, kai kas apibendrinti negalėjo, bet mes dar ir to išmoksime.

Taigi teko atsisveikinti su vaikyste. Tačiau su vaikystės draugais neatsisveikinome. Net nusifotografavome, nors ir drovėjomės truputį – juk visi dideli norime būti, lyg ir gėda septintokui žaisliuką rankoj turėti... Bet mokytoja pasakė: ,,Džiaukitės, kad juos turite – tikrus draugus reikia saugoti“. Tai ir šypsomės laimingi toje nuotraukoje – pažiūrėkit!