elsaEI, MOKSLEIVI!

Atsibodo sėdėti mokyklos suole ir esi ištroškęs naujų iššūkių? Pradėjai galvoti apie tolimesnius gyvenimo planus? Nori daugiau sužinoti apie Lietuvos teisinę sistemą? Galbūt Tavo mėgstamiausias serialas yra „Suits“? O gal jau tvirtai žinai, jog nori būti pačiu geriausiu teisininku? Jei į bent vieną iš šių klausimų atsakei teigiamai, MES TURIME TAU PASIŪLYMĄ !

Negaišk laiko pasvarstymams ir junkis prie jau nuo rugsėjo 26 dienos startuojančios Moksleivių teisinio švietimo programos!

Moksleivių teisinio švietimo programa (MTŠP) – tai kasmetinis Europos Studentų teisininkų asociacijos (ELSA Lietuva) organizuojamas renginys, skirtas visiems teise besidomintiems moksleiviams. MTŠP vyksta trimis turais. Pirmiausia net 5 didžiausiuose Lietuvos miestuose, Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir pirmą kartą jau ir Panevėžyje, 4 savaitgalius iš eilės vyks paskaitų ciklas, skirtas supažindinti moksleivius su skirtingomis teisės šakomis, tokiomis kaip civilinė, baudžiamoji, darbo, šeimos teisė ir kitomis, tačiau ne mažiau įdomiomis teisės šakomis! Vėliau lankiusieji daugiau nei pusę paskaitų turės galimybę laikyti žinių patikrinimo testą ir galiausiai geriausieji įsijaus į ieškovų bei atsakovų vaidmenis ir sudalyvaus teisminio proceso inscenizacijoje! Visiems dalyviams, sprendusiems testą, bus įteikti dalyvavimą patvirtinantys sertifikatai,  o pirmųjų vietų nugalėtojus apdovanosime vertingais prizais!

REGISTRUOKIS adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  iki rugsėjo 24 d. bei nepamiršk nurodyti savo vardo, pavardės, mokyklos, klasės, telefono numerio ir elektroninio pašto.

Lauksime Tavęs MTŠP! NEPRALEISK SAVO ŠANSO!