Alytaus apskrities XVIII komandinė matematikos olimpiada

mokytoja D.Baranauskienė

• IMG_0049
  • IMG_0050
  • IMG_0052

2014-12-06 Lazdijų M. Gustaičio gimnazijoje vyko Alytaus apskrities XVIII komandinė matematikos olimpiada, mokytojo Kazio Klimavičiaus taurei laimėti. Olimpiada vyko 2 etapais, vyresnieji mokiniai sprendė olimpiadines užduotis, o kiti mokiniai tuo tarpu pristatė savo kūrybinius darbus. Šiais metais buvo iš viso 18 kūrybinių darbų. Olimpiados uždavinius spręsti atvyko 11 komandų.  Mūsų mokyklos komandai atstovavo  vyresnių klasių 5 mokiniai: Jacinta Goberytė 4bg, Asta Jarašiūtė 3bg, Radvilė Dzemydaitė3bg, Indrė Kukučionytė3bg ir Vincentas Micevičius 2bg. Kadangi dalyvavome pirmą kartą tai mums sekėsi neblogai, komanda gavo padėkos raštą už dalyvavimą. Mūsų mokykla pristatė 3 mokinių grupes su kūrybiniais darbais. Mokinių kūrybinius darbus ruošė 1ag klasės mokiniai Ugnė Petrovaitė ir Valentinas Černeckas ,,Geometrinių figūrų plotų skaičiavimas“, mokytoja Irena Rinkevičienė, 1bg klasės mokinės Dalia Bakšaitė ir Justina Bogužaitė ,,Matematinės gudrybės ir įdomybės“, mokytoja Dana Baranauskienė ir  2abg klasės mokinės Renata Bakšaitė ir Karolina Kočiūnaitė ,,Septynių geometrinių figūrų stebuklai“, mokytoja Birutė Barauskienė.  Darbai buvo paruošti puikiai ir pristatyti, už tai visi mokiniai buvo apdovanoti padėkos raštais.