Dabar svetainėje 18 svečių ir narių nėra

Šauliams reikšmingos dovanos

Šaulių būrelio vadovė Dana Baranauskienė

sauliai kovo11d 2015 t

Kovo 10 d. Veisiejuose buvo paminėta Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena. Į šį renginį buvo pakviesti ir mūsų gimnazijos jaunieji šauliai. Ilgametė jaunųjų šaulių globėja ir mokytoja Angelė Kuckailienė Veisiejų gimnazijos šauliams įteikė Lietuvos valstybės vėliavą. Taip pat gerbiama Angelė atvežė ir padovanojo septynias uniformas jauniesiems šauliams, palinkėdama jiems ryžto ir meilės valstybei.

Iškilmingą minėjimą, apipintą prasmingais žodžiais ir melodingomis dainomis, vainikavo bėgimo varžybos, skirtos Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 25-osioms metinėms paminėti. Varžybas pradėjo jaunieji šauliai, kurie apibėgo pirmąjį ratą. Paskui, kartu su šaulių sąjungos nariais, bendruomenių atstovais bei svečiais vedini Janinos Ražukienės vykome į Lietuvos Sąjūdžio 25-mečio ąžuolyną. Ten skambant patriotinėms dainoms buvo pasodintas ąžuoliukas. Grįžus aplankėme Veisiejų krašto muziejų, kuriame buvo atidaryta Teisučio Targausko fotografijų paroda. Kovo 11d. būrelio jaunosios šaulės Kornelija Žilionytė, Irutė Gudebskaitė ir Vidutė Bartuškevičiūtė vyko į Lazdijus, į Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo šventę. Ten jos dalyvavo Šv. Mišiose, Laisvės gynėjų pagerbime Lazdijų nepriklausomybės aikštėje. Kovo 11-osios dienos minėjimas pasibaigė šventiniu koncertu Lazdijų kultūros centre.

sauliai kovo11d 2015 t1