Susitikimas ,,Vadovų forumas“

K.Žilionytė, IIbg kl.

Kovo 16 d. Lazdijų rajono moksleiviams buvo neeilinė diena, nes drauge susibūrė devynių mūsų rajono mokyklų mokinių savivaldų atstovai į Jaunimo centre vykusį susitikimą – „Vadovų forumą“. Veisiejų gimnaziją atstovavo Kornelija Žilionytė, Arnas Slavinskas ir Daina Giedraitytė. Forumo metu mūsų rajono moksleivių atstovai buvo supažindinti su Lietuvos moksleivių sąjungos (LMS) mokinių savivaldų, mokinių savivaldų informavimo centrų, rajono mokinių tarybų veikla.  Taip pat atstovai buvo kviečiami prisijungti prie šios sąjungos ir drauge nuveikti naudingą darbą moksleiviams. Kartu su keliais rajono mokytojais buvo diskutuota dėl prailgintų mokslo metų, moksleivių karinio parengimo ugdymo žinių, privalomosios karinės tarnybos, konsultacinių valandų mokymosi įstaigose ir mokytojų rotacijos. Džiugu, jog visų nuomonės buvo nevienodos bei jog visi radome kompromisą. Forumo pabaigoje Lietuvos mokinių parlamento (LMP) veiklą pristatė ir mūsų gimnazijos mokinių tarybos pirmininkės pavaduotoja.