Dabar svetainėje vienas svečias ir narių nėra

Tarptautinė sveikos gyvensenos konferencija – paroda „Atrakink sveikatos skrynią“

Viktorija Jarašiūtė Ibg kl.

valenta sv„Už pinigus galima nusipirkti lovą, bet nenusipirksite miego; knygų, bet ne proto; maisto, bet ne apetitą; puošnių rūbų, bet ne grožį; vaistų, bet ne sveikatą; prabangą, bet ne kultūrą; pasilinksminimų, bet ne laimę; religiją, bet ne išganymą“- tokiais Polio Brego žodžiais konferencijos dalyvius pasveikino Lazdijų m. Gustaičio gimnazijos biologijos mokytoja metodininkė Gintutė Durtinevičienė.
 Konferencijoje, kuri vyko Lazdijų rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje,  dalyvavo septynios Lazdijų r. mokyklos bei svečiai iš Lenkijos Respublikos Seinų „Žiburio“ gimnazijos ir Punsko „ Dariaus ir Girėno“ gimnazijos.
Mokyklų komandos pristatė pranešimus įvairiomis sveikos gyvensenos temomis.
 Mūsų mokyklos mokiniai skaitė du pranešimus: „ Mes sveiki ir šaunūs“ ir „ Maisto priedai mūsų maiste“.
Pirmąjį pranešimą pristatė Kornelija Žilionytė  II bg kl. Pranešime ji pasidalijo Veisiejų gimnazijos sveikatos ugdymo patirtimi, apžvelgė vykusius renginius.
Dalia Bakšaitė Ibg kl. ir Valentinas Černeckas Iag kl. supažindino su projekto „Maisto priedai“ mūsų maiste tyrimo eiga ir  rezultatais, pateikė daug vertingų patarimų kaip tinkamai rinktis maisto produktus, kad nepakenkti savo sveikatai.
Konferencijos metu vyko judriosios pertraukos, kurių metu galėjome pajudėti ir netgi laimėti prizus, vaišinomės arbata ir valgėme sveiką maistą.
Konferencija mums labai patiko, nes įgijome vertingų žinių sveikos gyvensenos klausimais, taip pat pagilinome savo gebėjimus, ruošdami pranešimus ir dalyvaudami projektuose.
Nuoširdus ačiū organizatoriams ir mūsų biologijos mokytojai Danutei Kubilienei.

• WP_000276
  • WP_000277