Dabar svetainėje 18 svečių ir narių nėra

Turiningas savaitgalis

K.Žilionytė, IIIbg klasė

Štai praūžė rugsėjis. Tai buvo tarsi startas, o dabar mes vėl esame kasdieniškų darbų dalyviai. Mano spalio mėnesio pradžia - gana intensyvi. Spalio 9 dieną gavau kvietimą vykti į mokymus Lazdijuose, o 10-11 dienomis į Lietuvos mokinių parlamento (toliau LMP) sesiją Kaune. Lazdijuose susibūrėme mes – Lietuvos moksleivių sąjungos savanoriai. Visą dieną sunkiai dirbome ir nagrinėjome organizacijos nuostatus, vėliau sekė orientacinis nakties žygis miške, per kurį, įvairiuose punktuose darėme linksmas užduotis. Nakvojome Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijoje. Kitą rytą, vos prašvitus, lėkiau tiesiai į Lazdijų autobusų stotį, kurioje jau šilo tarpmiestinis autobusas. Nuvykusi į Kauno technologijų universitetą ir susitikusi su savo antrąja šeima – LMP nariais, pajaučiau didelę motyvaciją dirbti ir siekti mums iškeltų tikslų. Ką nuveikėme per sesiją? Išsirinkome naująjį prezidiumą, įpusėjome spręsti moksleivių nedarbo, sveikatingumo, transporto lengvatų, patyčių problemas. Todėl per paskutiniuosius savo kadencijos metus stengsimės pasidalinti šių problemų sprendimo būdais visoje Lietuvoje.

Praėjusios trys dienos buvo tikrai intensyvios ginant moksleivių interesus, tačiau matant savo darbo rezultatus yra pati didžiausia motyvacija judėti į priekį.