Vyko „Protų mūšio“ „Ką aš žinau apie Lietuvą“ I – asis etapas

• DSCN0605
  • DSCN0606
  • DSCN0608
Žaidimas „Protų mūšis“ tema „Ką aš žinau apie Lietuvą“ - viena iš gimnazijoje vykdomos vaikų ir paauglių nusikalstamumo prevencijos programos ,,Gimnazistai 2015“ veiklų. Spalio 23 d. vyko I-asis šio žaidimo etapas. Dalyvavo net devynios - Iag, Ibg, IIag, IIbg, IIIag, IIIbg, Janųjų šaulių, Mokinių tarybos - komandos.

Buvo pateikta 30 klausimų. Geriausiai sekėsi IIbg klasės komandai. Ji surinko 23 iš 30 galimų taškų. Bet tai dar ne galutiniai rezultatai. Komanda – nugalėtoja išaiškės po II-ojo žaidimo turo. Kam reikalinga vaikų ir paauglių nusikalstamumo prevencijos programa ,,Gimnazistai 2015? Ši programa nukreipta į kryptingą prevencinę veiklą, kuria siekiama sumažinti vaikų ir paauglių delinkventinio elgesio apraiškas mokykloje, atitraukti vaikus ir paauglius nuo nusikalstamos veiklos ir pagerinti socialinę atskirtį patiriančių vaikų savivertę. Programa vykdoma spalio - lapkričio mėnesiais. Ji finansuojama iš Lazdijų rajono savivaldybės lėšų. Skirta 200 €. Programos veiklos: Dainų konkursas ,,Klasės daina tolerancijai", „Proto mūšis“ (I-II etapai) ,,Ką aš žinau apie Lietuvą?“, Tolerancijos dienai skirta ,,Draugystės arbata“. Programos vadovės: socialinė pedagogė Jūratė, psichologo asistentė Rasa, lietuvių k. mokytoja Edita.