LAZDIJŲ RAJONO MOKINIŲ SAVIVALDŲ INFORMAVIMO CENTRO
SUSITIKIMAS SU MOKINIŲ SAVIVALDOMIS

Ibg klasės mokinė Eivilė Čakaitė

2015 m. spalio 28 d. mes keturi Veisiejų gimnazijos mokinių tarybos atstovai: Eivilė Čakaitė, Arnas Slavinskas, Karina Ūsaitė, Janita Supranavičiūtė su Mokinių tarybos kuratore Ugne Babkauskiene atvykome į Lazdijų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos jaunimo centrą. Ten susitikome su kitų mokyklų mokiniais, visi pažaidėme linksmus, tradicinius LMS žaidimus ir netrukus kibome į darbus.

Buvom suskirstyti į grupes ir turėjome gvildenti įdomius klausimus, vėliau pasakyti savo nuomonę dėl jų. Aptarinėjome tokius klausimus kaip akademinis nesąžiningumas, karjeros ugdymas mokyklose, judriosios pertraukos ir Europos sąjunga (ES) mokykloje. Buvo tikrai smagu ir įdomu dirbti su kitų mokyklų mokiniais.

Vėliau gavome minutėlę atsipūsti, buvo galima atsigerti kavos arba arbatos ir suvalgyti po sausainį, tada visi pailsėję vėl kibome į darbus, diskutavome apie problemas mokyklose, galvojome kaip galėtume jas išspręsti, buvo pasiųlyta tikrai gerų idėjų.

Tada mus aplankė mokyklų administracijų atstovai, visi išklausėme LMS pristatymo ir keliavome namo. Aš tikrai džiaugiuosi, kad važiavau, nes linksmai ir naudingai praleidau popietę.