Istorijos olimpiada

Nijolė Goberytė, istorijos mokytoja

istorija 2016

2016 m. sausio 20 d. Veisiejų Sigito Gedos gimnazijoje vyko mokyklinė istorijos olimpiada „Mažoji Lietuva – istorinis Lietuvos regionas XVI–XX a.“, kurioje dalyvavo 26  9 – 12 klasių moksleiviai. Visi dalyviai buvo apdovanoti Padėkos raštais. Geriausiai užduotis atliko ir prizines vietas užėmė:II ag kl. mokinė Ugnė Petrovaitė – I vieta, IV ag mokinys Domantas Kazokas – II vieta ir II bg kl. mokinė Dalia Bakšaitė – III vieta. Šie mokiniai dalyvaus II olimpiados etape (rajoniniame), kuris vyks vasario 11 d. Seirijų A. Žmuidzinavičiaus gimnazijoje. Tą pačią dieną vyks ir konkursas „Adolfo Ramanausko-Vanago gyvenimo keliu“, skirtas Lietuvos Laisvės Kovos Sąjūdžio Gynybos pajėgų vadui dms. br. gen. Adolfui Ramanauskui-Vanagui (1918-1957) atminti. Į šį konkursą deleguojami trys moksleiviaimokyklinėje olimpiadoje užėmę IV-VI vietas: Justina Bogužaitė II bg kl., Gabija Sukackaitė II b g kl. ir Guoda Varnelytė II bg kl. Visiems linkime sėkmės.