Sveika mokykla

EMP sugedo 210x105

Gimnazistus  sėkmė lydėjo rajoninėje  matematikos olimpiadoje

Matematikos mokytoja metodininkė Dana Baranauskienė

2016m.  vasario 10 d.  Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijoje vyko Lietuvos mokinių matematikos olimpiados antrasis etapas I – IV gimnazijos klasėms. Mūsų mokyklai atstovavo  8 mokiniai, iš kiekvienos  klasės po 2 mokinius,  kurie geriausiai sprendė matematikos mokyklinėje olimpiadoje. Kaip ir kiekvienais metais, sėkmė nenusisuko nuo mūsų mokyklos mokinių. Šiais metais laimėjome penkias prizines vietas. Devintų klasių grupėje neaplenkiama buvo  Viktorija Černeckaitė, ji pelnė I – ąją vietą (mokytoja Birutė Barauskienė). Dešimtose klasėse III – ąją vietą laimėjo Rokas Goborovas (mokytoja Dana Baranauskienė). Vienuoliktokai taip pat neatsiliko,  Povilas Pockevičius tapo II – osios vietos nugalėtoju (mokytoja Birutė Barauskienė). Dvyliktokės iškovojo dvi pirmas  vietas, geriausiai sekėsi Indrei Kukučionytei, ji jau eilė metų laimi I –ąją vietą. Ji šiais metais antrą kartą dalyvaus respublikinėje 65-oje matematikos olimpiadoje, kuri  vyks kovo 22 – 23 dienomis  Šiaulių Stasio  Šalkauskio gimnazijoje. Nuo jos vienu tašku atsiliko Asta Jarašiūtė,  jai atiteko II –oji vieta. Likusieji mokiniai Dalia Bakšaitė, Vincentas  Misevičius ir Gintaras Kočiūnas liko ketvirti. Visi nugalėtojai  buvo apdovanoti  Lazdijų rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo padėkos raštais.  Tiek mokytojos, tiek mokiniai pasidžiaugėme puikiais rezultatais,  lauksime kitų metų ir stengsimės siekti dar geresnių rezultatų, o Indrei linkime sėkmės respublikinėje olimpiadoje.

Sveikiname nugalėtojus ir džiaugiamės puikiais rezultatais!