Išvyka į ASU

Joana Česnaitė, III bg

asu

Šių metų kovo 4-ąją dieną mūsų gimnazijos II-III abg mokiniai kartu su profesinio būrelio vadove M. Kvedariene lankėsi labai įdomiame ir unikaliame Aleksandro Stulginskio universitete. Tai buvo tikrai informatyvi išvyka – buvome supažindinti su šios aukštosios mokyklos studijų programomis, daug diskutavome apie įstojimo sąlygas, konkursinius dalykus. Mes buvome labai šiltai sutikti tiek ten studijuojančių mokinių, tiek dėstytojų. Aplankėme jaukias ir modernias auditorijas, laboratorijas, kuriose patys pabandėme atlikti bandymus. Taip pat įvairias klases, jose išklausėme kelias paskaitas, kurias dėstė savo dalyką puikiai nusimanantys dėstytojai.

Šis universitetas mokiniams skiria tikrai geras galimybes. Jo moto yra ,,Valia keisti. Galia kurti‘‘. Universiteto miestelis yra be galo gražus, išpuoselėtas ir tikrai autentiškas.
Išvykos pabaigą apvainikavo universiteto patys talentingiausi meno ir sporto atstovai, kurie surengė puikias dienos uždarymo iškilmes. Grįžome kupini įspūdžių ir naujų idėjų. Galbūt dalis mūsų, ten apsilankiusiųjų, sugrįš į universitetą ne kaip svečiai, o kaip teisėti studentai.