Olimpinės kartos ambasadorių mokymai Daugirdiškiuose

Viktorija Jarašiūtė ir Dalia Bakšaitė, IIbg

tit olimp

Kovo 18-22 dienomis, netoli Trakų esančiame Daugirdiškių mokymų centre antrąjį kartą vyko Olimpinės kartos ambasadorių mokymai. Penkias dienas trukusiuose mokymuose dalyvavo ir mūsų mokyklos komanda: IIbg klasės mokinės Dalia Bakšaitė ir Viktorija Jarašiūtė su mokytoja - logopede, gimnazijos tarybos pirmininke Vilma Blažaitiene. Mokymuose dalyvavo dvylika 9-11 klasių mokinių su savo mokytojais.

Būsimus ambasadorius mokė profesionalūs lektoriai Donatas Petkauskas ir Nerijus Miginis. Pasak dalyvavusiųjų, vos per kelias dienas jie nuveikė ir išmoko tikrai daug: diskutavo apie olimpines vertybes, projektų rašymą, vykdymą ir valdymą, lyderystę ir kitką. Stengėsi gilintis ir pažinti save, išklausyti ir suprasti kitus, dirbti komandose. Buvo žaidžiami įvairūs mokomieji žaidimai. Laisvalaikiu rengti šokiai, žaidimai kortomis ir ne tik, taip pat praleistas vakaras pirtyje. Negalima išskirti, kas buvo geriausia, nes tiek patys mokymai, tiek mokymų centras, aplinka  ir netgi valgis buvo tikrai puikūs, kompanija labai jauki ir nuostabi, todėl  išvažiuojant ne vienas dalyvis braukė liūdesio ašaras.

Tiek Viktorija, tiek Dalia, tikina, besidžiaugiančios, galėjusios dalyvauti tokiame nuostabiame projekte. Jos susirado gerų draugų, puikiai pabuvojo , ir ,žinoma, daug nuveikė bei sužinojo. Jos teigia, kad, jeigu galėtų, sugrįžtų į šiuos mokymus tūkstančius kartų. Be to, komanda grįžo parengę projektą renginiui, kuris dar tik vyks mūsų mokykloje, bendradarbiaujant su kitomis rajono mokyklomis.

Mokinės skatina dalyvauti ir kitus tokiuose renginuose, nes tai puiki galimybė sužinoti daug naujų dalykų, o ir informacija ateityje tikrai bus naudinga, užmegztos pažintys nenutrūks dar ilgai. Be to, išmokstama dirbti komandose, įgaunama pasitikėjimo savimi, sustiprėja noras stengtis dėl savo mokyklos, o tai yra puikūs ir reikalingi moksleivio bruožai.