Startavo Lietuvos seniūnijų mokyklų ,,Golas-2016“ futbolo žaidynės

gol2016

Trečiadienį, balandžio 20 dieną, Kapčiamiesčio E. Pliaterytės pagrindinės mokyklos stadione šurmuliavo didelis būrys jaunųjų futbolistų mėgėjų. Vyko Lietuvos seniūnijų mokyklų (2003 m.g ir jaunesnių, bei 2000 – 2002 m. g. mokinių) ,,Golas-2016“ futbolo žaidynių Lazdijų raj. II grupės atrankinės varžybos. Jose dalyvavo šeimininkų, Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos ir Kučiūnų pagrindinės mokyklos mokinių komandos. Mažesniųjų grupėje 3 vietą iškovojo ,,Kučiūnų“ komanda, vadovė Saiva Bendaravičiūtė, antroji vieta atiteko ,,Kapčiamiesčio Kapčiavos“ komandai, vadovas Eugenijus Šidlauskas, o čempionais tapo Veisiejų ,,Vikruolių“ komanda, vadovė Rasa Pečiukonienė.

Vyresniųjų grupėje varžėsi 2 komandos. Sėkmė šypsojosi Veisiejų ,,Dainaviškių“ komandai, kuri 5:0 įveikė ,,Kapčiavos II“ komandą. Abi veisiejokų komandos gegužės 13 dieną varžysis Lazdijų rajono finalinėse varžybose Lazdijuose.

Mokinių varžybas stebėjo ir mokinius palaikė Kapčiamiesčio E. Pliaterytės pagrindinės mokyklos direktorius su žmona Zigmas ir Rasa Kukučioniai.

Dėkojame treneriui Eugenijui Šidlauskui už varžybų organizavimą, Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos II bg klasės mokiniams teisėjams Aivarui Černeckui ir Arnui Slavinskui, taip pat sveikiname mokinius dalyvavusius varžybose.

Warning: No images in specified directory. Please check the directory!

Debug: specified directory - https://www.veisiejai.lm.lt/images/gol2016