Iš respublikinio anglų k. konkurso (9-10 kl.) šalies etapo -
su specialiuoju apdovanojimu

Anglų k. mokytoja Aušra Kudrevičienė

valent201604

Balandžio 22-23 dienomis, Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre Kaune, gausus būrys devintokų ir dešimtokų bei juos lydėjusių mokytojų susirinko į „Respublikinio anglų k. konkurso“ (9-10 kl.) šalies etapą. Konkurse dalyvavo 81 mokinys iš įvairių Lietuvos kampelių. Lazdijų rajoną atstovavo Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos IIag klasės mokinys Valentinas Černeckas. Pirmąją dieną mokiniai atliko užduotį raštu - buvo rašoma rodyto filmo apžvalga. Vėliau dalyvių laukė įdomi ir linksma komandinė kūrybinė užduotis – atviruko „Kaunas kalba man ir tau“ kūrimas bei pristatymas.

Mokinių komandoms teko pasivaikščioti po miestą ir surinkti medžiagą gauta tema. Prezentacijos buvo itin nuotaikingos ir žaismingos. Antroji diena buvo skirta kalbėjimo užduotims atlikti. Dalyviai pristatė savo monologus – posakių ir patarlių interpretacijas. Taip pat kalbėjo poromis, kur teko išsakyti savo mintis bei nuomonę aktualiomis temomis. Atlikę konkursines užduotis mokiniai dirbo grupėmis. Bendro išsilavinimo žinias jie galėjo pademonstruoti protų mūšyje. Mokytojai taip pat buvo įtraukti į veiklas, jiems buvo organizuoti kvalifikacijos tobulinimo seminarai. Mūsų gimnazistas V. Černeckas buvo apdovanotas specialiuoju prizu už asmeninės patirties pasidalijimą kalbant monologu.
 Konkursas buvo labai įdomus. Rimtas konkursines užduotis keitė žaismingos veiklos, kurių metu dalyviai turėjo galimybę susipažinti vieni su kitais, bendrauti anglų kalba bei gerinti kalbėjimo įgūdžius. Tiek mokiniai, tiek mokytojai puikiai praleido laiką, pasisėmė naujos patirties, patyrė daug gerų emocijų bei savo kurtais pristatymais praskaidrino nuotaiką vieni kitiems.

• CAM00799
  • CAM00813