Dabar svetainėje 17 svečių ir narių nėra

Mokinių tarybos nariai tęsia savanorystės veiklą

S.Kavaliauskaitė, Iag kl.

darzely taryb

Gegužės 19 d. Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos mokinių tarybos narės – savanorės Irutė, Sandra, Karina ir Janita lankėsi Ikimokyklinio ugdymo skyriuje, kuriame ugdomi linksmi ir aktyvūs vaikai, labai mėgstantys sportuoti. Čia dažnai vyksta įvairios sportinės pramogos, vykdomi projektai. Dabar vyksta projektas „Bėkim, žaiskim ir draugaukim – olimpiečiais visi tapkim!“. Mes mažiesiems draugams organizavome veiklą  „Olimpinės sporto šakos“. Vaikai sužinojo kokių sporto šakų sportininkai rungtyniauja per olimpines žaidynes, atliko užduotis „Atspėk sporto šaką“, „Nuspalvink“. Kieme mes su jais žaidėme įdomius žaidimus "Olimpiniai žiedai", "Drakono uodega", kurie jiems labai patiko. Visi mažieji sportininkai buvo pavaišinti saldžiais prizais. Veiklų metu vaikai buvo aktyvūs ir daug išmoko. Vaikams ir  mums patiko šis renginys. Mes įgavome bendravimo ir veiklų organizavimo patirties  Bendravimą su mažaisiais draugais tęsime ir kitais mokslo metais.

• DSCF4474
  • DSCF4494