Olimpinės kartos projekto įgyvendinimas Veisiejų Sigito Gedos gimnazijoje
sutapo su judriosios savaitės renginiais

mokytoja R.Pečiukonienė

judrioji 2016 tit

Rugsėjo 12-21 dienomis Veisiejų Sigito Gedos gimnazija šurmuliavo šokio ir bėgimo ritmu. Visą savaitę visų klasių mokinius kūno kultūros mokytoja metodininkė Jolanta Stankevičienė mokė šokti įvairius šokius. Rugsėjo 16 dieną gimnazijos stadijone visi su gera nuotaika šokome. Susirinko apie 140 dalyvių, nuo pačių mažiausių iki pačių vyriausių, prisijungė ir dauguma mokytojų.

Rugsėjo 19 dieną kūno kultūros mokytoja metodininkė Rasa Pečiukonienė pradėjo vykdyti lengvosios atletikos populiarinimą gimnazijoje. Bėgimai yra pagrindinė rungtis. Mūsų mažieji, tai pradinių 3-4 klasių mokiniai su savo mokytojomis, masiškai dalyvavo pirmajame bėgime stadijono taku. Mes mokytojos pastoviai kartojame, kad olimpiniais čempionais netampama iš kart, viskas prasideda nuo mažų pergalių. Rugsėjo 21 dieną į bėgimo takelius išbėgo 5-6 klasių mokiniai. Vaikų nuotaika buvo puiki, vieni kitiems plojo, paskatindavo. Čempionai buvo apdovanoti iškilmingai ant garbės pakylos medaliais, o visi dalyviai saldžiais prizais. Smagu, kad savo auklėtinius palaikė ir klasių auklėtojos. Renginį padėjo pravesti olimpinės kartos projekto gimnazijoje ambasadorės Dalytė Bakšaitė ir Viktorija Kisielytė (abi III bg klasės mokinės). Dėkojame visiems už dalyvavimą.