Sveika mokykla

EMP sugedo 210x105

LIETUVOS MOKSLEIVIŲ AEROBINĖS GIMNASTIKOS PIRMENYBĖS

mokytoja J.Stankevičienė aerobika201610

Spalio 15 dieną, Jonavos kūno kultūros ir sporto centre, vyko Lietuvos moksleivių aerobinės gimnastikos pirmenybės. Varžybose dalyvavo 17 komandų iš įvairių Lietuvos miestų ir rajonų. Iš viso 296 sportininkai varžėsi net 192-iose rungtyse.

Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnaziją atstovavo 10 gimnasčių, kurios atliko 5 pratimus.10-11m Jaunučių amžiaus grupėje grupinio pratimo rungtyje Marina Supranavičiūtė, Viktorija Stankevičiūtė, Rūta Sadeckaitė, Augustė Slavinskaitė ir Guoda Viselgaitė užėmė V- ąją vietą, 15m. ir  vyresni jaunimo – suaugusiųjų amžiaus gruėje grupinio pratimo rungtyje Žaneta Valiulytė, Ema Markevičiūtė, Eimantė Palačionytė, Janita Supranavičiūtė ir Viktorija Kisielytė iškovojo III – iąją vietą, toje pačioje amžiaus grupėje trejeto rungtyje Žaneta Valiulytė, Guoda Viselgaitė ir Viktorija Kisielytė taip pat iškovojo III – iąją vietą , o I – ąją vietą merginų vieneto rungtyje  surinkusi labai aukštą 16,4 balo įvertinimą iškovojo Ema Markevičiūtė.