Netradicinė pamoka „ Laukinė Lietuvos gamta “ Veisiejų regioniniame parke

mokytoja D.Kubilienėregion2016

Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos Ig ir IVag kl. mokiniai spalio 23 dieną dalyvavo susitikime su fotografu V. Karpavičiumi Veisiejų regioninio parko lankytojų centre. Vyko fotografijų „Laukinė Lietuvos gamta„ pristatymas.

Mokiniai susipažino su Lietuvos miškų žinduoliais, ežero ekosistemose gyvenančiais paukščiais, jų prisitaikymo prie aplinkos sąlygų ypatumais. Nuotraukose stebėjo  užfiksuotas gamtoje vykstančias metamorfozes, gyvūnų elgesį įvairiose aplinkose, išgirdo daug įdomių istorijų. Ši netradicinė pamoka pagilino ne tik dailės, biologijos, chemijos žinias apie gyvąjį pasaulį, bet ir suteikė galimybę susipažinti su fotografo profesija. Daugelis  suprato, kad  geru fotografu gali tapti ne kiekvienas. Reikia didelės kantrybės, meilės gamtai, žinių, kad nuotraukose galėtum įamžinti pačias įdomiausias gyvojo pasaulio akimirkas. Nuoširdus ačiū Veisiejų regioninio parko darbuotojams už suteiktą galimybę pakeliauti Lietuvos laukinės gamtos takais.