Dabar svetainėje 211 svečių ir narių nėra

1732018

Ekskursija į VDU ir KTU

Valentinas Černeckas, III ag kl. mokinys Foto2

Penktadienį (lapkričio 4d.) Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos 6-12 klasių mokiniai kartu su matematikos mokytojomis Birute Barauskiene ir Dana Baranauskiene vyko į edukacinę ekskursiją Kaune. Ekskursijos metu aplankėme Kauno technologijos ir Vytauto Didžiojo universitetus. Nors išvykome anksti, dar mieguisti, tačiau nekantravome aplankyti šias įstaigas ir susipažinti su jų studijų programomis.

VDU mes susipažinome su Ekonomikos fakulteto veikla, sužinojome, kokios studijų programos ir galimybės yra siūlomos šiame fakultete. Paskaitą dėstė linksma ir nuotaikinga dėstytoja, todėl mokinių veidų nepaliko šypsenos. Be to, dar aplankėme naujai įrengtą humanitarinių ir politikos mokslų fakultetą, pasivaikščiojome po fakulteto biblioteką ir skaityklą. Jauki aplinka ir malonūs universiteto alumni maloniai nuteikė gimnazijos mokinius kitam kelionės taškui – KTU.

Ekskursijos metu aplankėme Kauno technologijos universitetą - ten mus šiltai pasitiko ir apdovanojo KTU suvenyrais. Pabuvojome Matematikos ir gamtos mokslų fakultete, išklausėme paskaitą apie taikomosios matematikos studijas KTU. Dėstytoja maloniai atsakė į mokinių klausimus, suteikė informacijos, kur kreiptis įvairiais kitais su universitetu susijusiais klausimais.

Iš ekskursijos grįžome vėlai, pavargę, tačiau pilni geros nuotaikos ir įspūdžių. Tai, ką sužinojome, mums tikrai pravers ir tikriausiai stipriai turės įtakos renkantis, ką studijuosime baigę mokyklą.

• Foto1
  • Foto3