Dabar svetainėje 115 svečių ir narių nėra

Lietuvos mokinių rašinio konkursas
,,Ar teisingai pasielgiau pasirinkdamas sportininko kelią?“,
skirtas Vasario 16-jai paminėti

Rasa Pečiukonienė

IMG 2682

Vasario 27 d. Kaune, Lietuvos sporto muziejuje, rinkosi aktyviausi respublikos mokiniai, dalyvavę jau šeštame LTOK Kauno apskrities tarybos, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro ir Lietuvos kūno kultūros mokytojų asociacijos organizuotame Lietuvos mokinių rašinio konkurse „Ar teisingai elgiuosi pasirinkdamas sportininko kelią?“, skirtame paminėti Vasario 16 –jai. Kartu vyko mokslinė-praktinė konferencija ,,Olimpinis judėjimas ir mokykla". Konkurso tikslas skatinti Lietuvos bendrojo lavinimo mokyklų mokinius domėtis olimpiniu sąjūdžiu, aktyviai dalyvauti olimpinio ugdymo programoje ir mokyklos sportiniame bei visuomeniniame gyvenime.

Solidi trylikos iškilių sporto veteranų, pasaulio čempionų, olimpiečių, Lietuvos sporto ir technikos universitetų dėstytojų, profesorių komisija atidžiai perskaitė ir įvertino keturių amžiaus grupių mokinių atsiųstus darbus. Apdovanojimus moksleiviams-nugalėtojams ir laureatams įteikė Lietuvos sporto muziejaus direktorius, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto Kauno apskrities tarybos atsakingas sekretorius Pranas Majauskas, kuris tvirtino, kad prieškario ir pokario Lietuvos sportininkai sportavo iš idėjos. ,,Sportas, anot direktoriaus, padeda ugdyti ir dvasines, ir fizines savybes, o svarbiausia - padeda išlikti žmogumi,  neturinčiu  puikybės. Šie jo žodžiai palietė kiekvieno sportininko ir renginio dalyvio širdį“.

Buvo įvertinta 92 rašiniai ir paskirti apdovanojimai: taurės, medaliai ir diplomai ne tik rašinių autoriams, bet ir jiems padėjusiems parašyti mokytojams. Be to susirinkę moksleiviai turėjo galimybę pabendrauti bei susipažinti su muziejuje veikiančia ekspozicija, skirta olimpinio judėjimo Lietuvoje 90-mečiui

Pirmąją vietą 11-12 klasių grupėje ir laureato taurę pelnė Veisiejų gimnazijos 4 ag klasės moksleivis Povilas Pečiukonis, jo lietuvių kalbos mokytoja Rasa Dumbliauskaitė, kūno kultūros Rasa Pečiukonienė. Taip pat apdovanota  šioje grupėje Ilona Bartuškevičiūtė (3ag klasė), lietuvių kalbos mokytoja Edita Vaitkevičiūtė, kūno kultūros Jolanta Stankevičienė. 7 – 8 klasių grupėje apdovanojimą pelnė Vidutė Bartuškevičiūtė (7 a klasė), lietuvių kalbos mokytoja Rasa Dumbliauskaitė, kūno kultūros Rasa Pečiukonienė.

• DSCN2917
  • DSCN2918
  • DSCN2921
  • DSCN2928

Sveikinu visus dalyvavusius mokinius ir jiems talkinusius mokytojus.