Lietuvos merginų futsal žaidynių ,,Ladygolas' Regiono čempionės

Mokytoja Rasa Pečiukonienė

Kovo 13 dienq Alytuje vyko Lietuvos mokyklų merginų Futsal žaidynių „Lady Golas“ regiono finalas. Veisiejų S. Gedos gimnazija iškovojo I - ąją vietą, dalyvavo 7 regiono komandos.

LIETUVOS LAISVĖS ŠVENTĖ

Mokytoja Rasa Savukynienė

Kovo 11-oji - dar viena graži Lietuvos laisvės šventė. Ją 2a klasės mokiniai šventė dalyvaudami įvairiose integruotose veiklose.

Tarpzoninės stalo teniso mergaičių varžybos

Komandos vadovė Rasa Pečiukonienė,
mergaičių trenerė Virginija Monkienė

Kovo 8 d. Lietuvos mokyklų žaidynių tarpzoninėse stalo teniso mergaičių varžybose Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos komanda iškovojo III - vietą!

Gimnazija sveikina Lietuvą su Kovo 11-ąja!

mokytoja Edita Vaitkevičiūtė

Kelionė į kino pasaulį

Rasa Rutkauskienė

Gimnazijai įgyvendinant Tūkstantmečio mokyklų I programą, mokiniai dalyvauja kūrybingumo meno „Partnerystės giliam mokymuisi“ veiklose.
Kovo 7 dieną visi Mokinių tyrinėjimo projekte dalyvaujantys 7 klasės mokiniai išvyko į sesiją Marijampolėje. Pirmojoje sesijos dalyje, Marijampolės kino teatre „Spindulys“, mokiniai turėjo galimybę susipažinti su kito teatro dalimi, kuri lankytojams yra nematoma – operatorine. Klausė pristatymo „Kinas irgi menas...“, kurio metu susipažino su kino istorija, kino rūšimis, šiuolaikinio kino išraiška ir iniciatyvomis, kino vadyba. Taip pat mokiniai sužinojo kino teatro „Spindulys“ istoriją.

Liturginių  rūbų spalvos ir raštai

Mokytoja Asta

2024-03-06 integruota technologijų, užsienio kalbos ir tikybos pamoka II g klasės moksleiviams prabėgo bažnyčioje.

Netradicinė integruota tikybos ir meninio ugdymo pamoka tema „Ar galima Mariją sutikti kelyje?“

Mokytoja Ieva Navikienė

Kovo 7 d. naujojoje Veisiejų šv. Jurgio parapijos namų salėje vyko netradicinė integruota tikybos ir meninio ugdymo pamoka tema „Ar galima Mariją sutikti kelyje?“

TAU, LIETUVA

Pradinių klasių  mokytojos

Kovo 1-osios rytą į Veisiejų Sigito Gedos gimnaziją rinkosi dailiausiai rašantys rajono pradinukai. Jie dalyvavo dailyraščio konkurse” Tau, Lietuva”, skirtame lietuvių kalbos dienoms paminėti.

Gabių ir talentingų mokinių apdovanojimai

direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vaida Slančiauskienė

Vasario 29 d. Lazdijų kultūros centre vyko gabių ir talentingų Lazdijų rajono mokinių apdovanojimai.
Sveikiname mokinius ir mokytojus!

Ieškome pavasario

Logopedė Vilma Blažaitienė

4 klasių mokiniai gimnazijos kieme ieškojo pavasario požymių. Mokiniai pasikartojo būdvardžio sąvoką, išsiaiškino ir užsirašė kuriose vietose galima pastebėti pavasario požymius, stebėjo aplinką, pildė lentelę. Ketvirtokai pristatė savo darbus, atliko būdvardžių garsinę analizę, sąsiuviniuose rašė sakinius su būdvardžiais, aiškino jų rašybą. Veiklos pabaigoje mokiniai reflektavo savo darbą ir padarė išvadą, kad jau surado pavasarį!

Nacionalinio konkurso „Lietuvos istorijos žinovas“ finalas

mokytoja N.Goberytė

Kovo 1 d. LR Seime   Kovo 11-osios Akto salėje vyko jau dešimtojo nacionalinio konkurso „Lietuvos istorijos žinovas“ finalas.

VASARIS – SVEIKOS GYVENSENOS MĖNUO
Projektas ,,Sveikata visus metus“ svečiuose I klasėje

Mokytoja Asta

Projekto ,,Sveikata visus metus“  Ibg klasės dalyvės su vaisių pristatymu ir  degustacija bei  užduotėlėmis apsilankė pirmoje klasėje.

Respublikinė interaktyvi viktorina ,,Protų mūšis 2024"

Mokytoja Inga Valentukevičienė

Vasario 28 d. trys trečiokai - Oskaras, Ariandas ir Airidas -  dalyvavo respublikinėje interaktyvioje viktorinoje ,,Protų mūšis 2024", vykusioje Lazdijų mokykloje - darželyje ,,Kregždutė".