Projekto „Lietuvos mažųjų žaidynės 2020“ festivalis,

skirtas Vasario 16-ajai

Pedagogės Ineta Semenienė, Vilma Blažaitienė

mazu zaidyn2020      Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus vaikai, tėvai ir pedagogai smagiai šventė Lietuvos gimtadienį - Vasario 16-ąją, prisimindami, kad 1918 m. Lietuva paskelbta nepriklausoma valstybe. Šventės metu visi iškilmingai giedojo Lietuvos valstybės himną, pasakojo apie Lietuvos tautinę vėliavą, herbą – Vytį, džiaugdamiesi savo gražia gimtąja lietuvių kalba dainavo dainas, deklamavo eilėraščius.

Prisiminę Lietuvos istoriją, simbolius, šalies gimtadienį visi šventė linksmai sportuodami. Penktus metus įstaiga dalyvauja respublikiniame projekte „Lietuvos mažųjų žaidynės“, žaidžia estafetes, susiranda naujų draugų iš kitų miestų. Visa bendruomenė kartu padainavo „Lietuvos mažųjų žaidynių“ dainą, padarė apšilimo mankštą ir sportavo neįprastoje aplinkoje – koridoriuje! Nuo salės visose įstaigos koridorių erdvėse buvo paruošta rungčių, kliūčių ruožai, kuriuos reikėjo įveikti: „Linksmieji laipteliai“- kamuoliukų perdėjimas lipant nuo vienos spalvos kepuraičių ant kitos bei lipimas laiptais žemyn atbulomis; pusiausvyros išbandymas einant tilteliu, virvės takeliu; šuoliukai su gimnastikos kamuoliais; šuoliukai ant pažymėtų pėdučių; lindimas per tunelius; šliaužimas suoliuku; šuoliai per barjerus. Daug puikių emocijų suteikė ne tik galimybė smagiai judėti, bet ir neįprasta sportui aplinka! Visi dalyviai sėkmingai įveikė kliūčių ruožą ir buvo apdovanoti„Lietuvos mažųjų žaidynių 2020“ diplomais.