mokytoja Edita Vaitkevičiūtėdosnuslt

Sausio - vasario mėnesiai lietuvių kalbos ir literatūros mokytojoms ir jų mokiniams buvo dosnūs:
Benas Jezerskas  (IVg) (mokytoja V. Bubnelienė) Meninio skaitymo konkurso rajoniniame ture II-IVg klasių grupėje laimėjo II vietą.

Rajoninėje lietuvių kalbos ir literatūros olimpiadoje III-IV klasių grupėje Paulina Kočiūnaitė (IIIg) užėmė I vietą (mokytoja D. Goberienė),  Aistė Viselgaitė (IVg) (mokytoja V. Bubnelienė) - III vietą; I-II klasių grupėje Rytė Kuzmickaitė (Iag)  (mokytoja D. Goberienė) užėmė II vietą, Augustė Slavinskaitė (IIg) (mokytoja E. Vaitkevičiūtė) - IV vietą.

Jaunųjų filologų konkurso rajoniniame ture Austėja Drūtytė (IIIg) (mokytoja D. Goberienė) užėmė I vietą.

Tarptautinio Epistolinio rašinio konkurso rajoniniame ture Viktorijos Stankevičiūtės (8 kl.) (mokytoja D. Goberienė) ir Luknės Levickaitės (6 kl.) (mokytoja V. Bubnelienė) darbai buvo įvertinti I vieta, Urtė Čepononytė (5 kl.) (mokytoja R. Dumbliauskaitė) užėmė II vietą, Justina Murauskaitė (5 kl.) (mokytoja R. Dumbliauskaitė) - III vietą.

Lietuvos mokinių etninės kultūros rajoniniame ture gimnazijai atstovavo  Ieva Kazokaitė (8 kl.) ir Adelė Gudžiauskaitė (Ibg) (mokytojos R.Dumbliauskaitė, R.Sabaliauskienė). Adelė Gudžiauskaitė laimėjo II vietą ir atstovaus mūsų rajonui regioniniame ture.

Mokinės Fausta Pavolaitė (IIg) ir Paula Rudzytė (IIg) (mokytoja E. Vaitkevičiūtė) dalyvavo respublikiniame rašinių konkurse "Laisvės karta sako jiems Ačiū" ir gavo seimo narės I. Haase padėkas.

Mokiniai Augustas Petrauskas (Ibg), Paula Rudzytė (IIg), Goda Goborovaitė (Ibg), Miglė Kuzmickaitė (IIg) (mokytoja E. Vaitkevičiūtė) dalyvavo Veisiejų kultūros namų inicijuotame rašinių konkurse "Širdyje lietuvio brangiausios spalvos yra trys...". Laureatėmis tapo Miglė Kuzmickaitė ir Goda Goborovaitė.

Nuoširdžiausi sveikinimai!