LIETUVOS IKIMOKYKLINIO UGDYMO ĮSTAIGŲ PROJEKTAS
„LIETUVOS MAŽŲJŲ ŽAIDYNĖS 2021“

logotipPedagogės Vilma Blažaitienė, Aldona Truskienė

Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos Ikimokyklinio ugdymo skyriaus bendruomenė dalyvauja Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų projekte „Lietuvos mažųjų žaidynės“. Projektą įstaigoje vykdo ir koordinuoja pedagogės Aldona Truskienė ir Vilma Blažaitienė.Projekto tikslas – didinti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų fizinį aktyvumą, tenkinant prigimtinį judėjimo poreikį ir skatinti Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų pedagogų tarpusavio bendravimą ir bendradarbiavimą, profesinę paramą ir pagalbą, ugdant sveikus ir fiziškai aktyvius vaikus.

Projekto uždaviniai:

1. Ugdyti ikimokyklinio amžiaus vaikų fizinį raštingumą, kilnų elgesį ir bendradarbiavimą.

2. Teikti metodinę, konsultacinę pagalbą ikimokyklinio ugdymo pedagogams fizinio aktyvumo skatinimo ir sporto renginių ikimokyklinio ugdymo įstaigose organizavimo klausimais.

3. Sudaryti sąlygas ikimokyklinio ugdymo pedagogams dalintis gerąja vaikų sveikatinimo ir fizinio aktyvumo skatinimo patirtimi.

4. Skatinti glaudesnį bendradarbiavimą tarp ikimokyklinio ugdymo įstaigų.

5. Kurti Lietuvos  mažųjų žaidynių bendruomenę,  orientuotą į fizinio aktyvumo skatinimą.

Žaidynių vykdymo data – 2021 metų sausio 4 – birželio 30 d.

Žaidynių organizatoriai – Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (toliau – LTOK) ir

Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija (toliau – RIUKKPA).