„LIETUVOS MAŽŲJŲ ŽAIDYNĖS 2021“

Pedagogės Vilma Blažaitienė, Aldona Truskienė

20210519 112012

Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus bendruomenė dalyvauja didžiausiame Lietuvoje vaikų fizinio aktyvumo skatinimo projekte „Lietuvos mažųjų žaidynės“. Žaidynių organizatoriai – Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK) ir Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA). Projekto koordinatorės įstaigoje - Aldona Truskienė ir Vilma Blažaitienė.

„Lietuvos mažųjų žaidynės“ vyksta III etapais. I-ojo etapo metu vyko nuotolinis mokomasis seminaras koordinatoriams bei kas dvi savaitės buvo organizuojami metodiniai susitikimai, kurių metu organizatoriai pateikdavo video bei metodinę medžiagą. Įstaigų koordinatoriai perduodavo informaciją visiems dalyvaujantiems pedagogams, sudarė ugdomųjų veiklų planą ir koordinavo jų įgyvendinimą.

Gegužės 19 d. gimnazijos Ikimokyklinio ugdymo skyriuje įvyko smagus „Lietuvos mažųjų žaidynių“ II etapo festivalis, kurio metu kiekviena grupė pasirinko po fizinio aktyvumo pamokėlę: „Varlės“, „Kėdutės“, „Lazdos“, „Pėdutės“, „Linksmieji balionai“, „Ritinėliai“. Visi sporto šventės dalyviai buvo apdovanoti diplomais bei daug vitaminų turinčiais prizais.

III-ajame etape bus organizuojami „Lietuvos mažųjų žaidynių“ renginiai, kuriuos koordinuoja ir vykdo RIUKKPA. Šiame etape dalyvauja 8 asmenų (3 berniukai, 3 mergaitės, 2 pedagogai)  komanda. Komandos į renginius suskirstomos remiantis geografiniu principu. Šiemet mūsų įstaigai atstovaus vyresniosios grupės „Grybukų“ komanda. Linkime jiems didžiausios sėkmės!

II etapo festivalio vaizdo įrašas