Pasaulis prasideda nuo smėlio dulkės, nuo žolės, nuo vieno žmogaus aidų ir širdies krustelėjimo.....Sigitas Geda

 

Paieška svetainėje

Dabar svetainėje 56 svečiai (-ių) ir narių nėra

Lankomumas

Straipsnių peržiūrėjimai
1191925

Kritiškas, atviras, stiprus

KAS logo transp 1

nerukysiu

Svetainės serveris

Informacija pirmokų tėvams

pirmokas

olimp karta

dienyno logo 

Tu ne vienas!

tunevienas

Sveika mokykla

projekto uzbgNors pandemija sutrikdė nusistovėjusią pasaulio tvarką, gyvenimas Veisiejų Sigito Gedos gimnazijoje, Lazdijų mokykloje  - darželyje ,,Vyturėlis“, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijoje nesustojo. Nepaisant sudėtingų sąlygų, bendromis šių mokyklų pastangomis, sėkmingai įgyvendintos projekto ENI-LLB-2-308 „Socialinės įtraukties stiprinimas, pasitelkiant technologijas, kalbą ir tarpvalstybinį bendradarbiavimą“ veiklos.

Pagrindinis projekto tikslas buvo efektyviai įtraukti į mokymosi procesą socialiai pažeidžiamus mokinius taikant informacines technologijas bei užsienio kalbą. Taigi, itin džiugu, kad projekto dėka mokyklose įkūrus šiuolaikiška įranga ir baldais aprūpintas užsienių kalbų laboratorijas bei įrengus modernius robotikos kabinetus pasiekti puikūs rezultatai, o mokiniams sudarytos palankios sąlygos ugdyti socialines ir emocines kompetencijas, išradingai spręsti problemas, lavinti kritinį mąstymą, stiprinti bendradarbiavimo, bendravimo bei komandinio darbo įgūdžius.  

Efektyvios naudos atnešė tiek gyvai, tiek virtualiai organizuoti bendri renginiai, kurių metu mokiniai įgijo svarbių šiuolaikinių kompetencijų, rungėsi užsienio kalbų ir robotikos turnyruose, susitiko jaunimo sambūryje bei stovykloje, vyko į pažintines edukacines ekskursijas į aukštųjų technologijų parkus. Mokytojai bei socialiniai darbuotojai gilino įgūdžius mokytojų mokymuose, dalijosi gerąja patirtimi bei parengė užsienio kalbų ir robotikos bendras metodologijas.  

 Projekto dėka įgytos priemonės yra prieinamos ir kitiems mokyklų mokiniams. Vienuoliktokė Augustė pabrėžė, kad naujovės labai svarbios siekiant sukurti gerą atmosferą ir siekiamybę nuolat tobulėti, mokantis unikaliose klasėse bus gilinamos žinios kalbų, robotikos ir technologijų srityse, o Paula pasidžiaugė, kad mokiniai įgis naujų patirčių, ypač tie, kurie tokių galimybių neturi namuose. 

Šis projektas naudingas tuo, kad atsiradus naujų ir įdomių erdvių mokymuisi lavėjo mokinių kūrybiškumas, gerėjo mokymosi rezultatai ir tarpusavio bendravimas, o taip pat mažėjo vaikų socialinė atskirtis. Be to, vykdant projektą stiprėjo bendradarbiavimas tarp Lazdijų rajono ir Gardino miesto bei Gardino rajono švietimo įstaigų.

Tikimasi, kad sėkmingas bendradarbiavimas tęsis, o mokyklos bus atviros pokyčiams bei naujovėms, kurie užtikrins įdomų mokymosi procesą bei gerins mokymosi rezultatus.

Projektas įgyvendinamas pagal 2014–2020 metų Europos kaimynystės priemonės Latvijos, Lietuvos ir Baltarusijos bendradarbiavimo per sieną programą.

Pagrindinis projekto paramos gavėjas: Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija.

Paramos gavėjai: Lazdijų mokykla - darželis ,,Vyturėlis“, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija, Baltarusijos respublikos Gardino 7-oji vidurinė mokykla, Baltarusijos respublikos Gardino 5-oji gimnazija, Baltarusijos respublikos Oziorų vidurinė mokykla.

Planuojama bendra projekto vertė – 616 359,25 Eur

Projekto finansavimo šaltiniai: ES parama – 554 723,33 Eur, paramos gavėjų lėšos – 61 635,92 Eur

Įgyvendinimo laikotarpis: 2020-03-02-2021-12-01.

Šį straipsnį iš dalies finansavo Europos Sąjunga. Už jo turinį atsako tik Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija ir jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad straipsnis atspindi Europos Sąjungos poziciją.

#latvialithuaniabelarus #lvltby #Euinmyregion

 

,,Erasmus+"

ErasmusES

kokybes kr

facebook

Modernių ir saugių erdvių
sukūrimas bendrojo ugdymo
įstaigose Lazdijų Lrajono
savivaldybėje

gamtdidelisbeuzras

nsa

apruoinimas

socitrauktis

Himnas ir atributika

veisieju s gedos g

Pamokų laikas

I.     8.00-8.45
II.    8.50-9.35
III.   9.45 -10.30
IV.   10.50-11.35
V.    11.55-12.40
VI.   12.55-13.40
VII.  13.50-14.35
VIII. 14.40-15.25

Patyčių dėžutė

patyc dezut logo

lions quest

Rėmėjai

auginam ateiti

 Mokyklos 
bendruomenė dėkoja
visiems pervedusiems
1,2% sumokėtų savo 
pajamų mūsų mokyklai

EMP sugedo 210x105