MERO PUSRYČIAI 2017

mokytoja Edita Vaitkevičiūtėmero pusryciai

Šiemet jau antrą kartą (vasario 8 d. ir balandžio 5 d.) Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos mokiniai dalyvavo Lazdijų rajono savivaldybės tarybos posėdžių salėje vykusiame mokinių ir mokytojų pagerbimo renginyje ,,Mero pusryčiai“. Apdovanoti geriausi rajoniniuose ir respublikiniuose konkursuose, olimpiadose laurus skynę moksleiviai ir jų mokytojai.

Smagu prisiminti, kad vasario 8 d. vykusiame renginyje apdovanoti šie mokiniai: Valentinas Černeckas (III a g) - Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiados 11 klasių mokiniams rajoninio turo 1-osios vietos laimėtojas (mokytoja Vaida Slančiauskienė), Paulina Kočiūnaitė (7 a) - 2016 m. Alytaus apskrities jaunųjų matematikų komandinės olimpiados mokytojo Kazio Klimavičiaus taurei laimėti 5-8 klasių mokinių kūrybinių darbų konkurso 3-iosios vietos laimėtoja (mokytoja Dana Baranauskienė),  Miglė Kuzmickaitė (6) - Tarptautinio jaunimo epistolinio rašinio konkurso rajoninio turo nugalėtoja (mokytoja Edita Vaitkevičiūtė ). Na, o balandžio 5 d. apdovanoti šie mokiniai: Ugnė Petrovaitė (III a g) Lietuvos mokinių matematikos 9-12 klasių olimpiados I vietos 11 klasių grupėje laimėtoja (mokytoja Birutė Barauskienė), Grytė Mockevičiūtė (5 b) -  Nacionalinio mokinių raštingumo konkurso  "Mažasis diktantas" 4-5 klasių rajono etapo I vietos 5 klasių grupėje nugalėtoja (mokytoja Edita Vaitkevičiūtė), Rytė Kuzmickaitė (5 a) - Nacionalinio mokinių raštingumo konkurso  "Mažasis diktantas" 4-5 klasių rajono etapo I vietos 5 klasių grupėje nugalėtoja (mokytoja Dalė Goberienė), Viktorija Černeckaitė (II a g) - Lietuvos mokinių fizikos 8-12 klasių olimpiados I vietos 10 klasių grupėje nugalėtoja (mokytojas Algis Ragelis), Janita Supranavičiūtė (II b g) - Lietuvos mokinių rusų kalbos olimpiados 10-11 klasių mokiniams rajoninio turo nugalėtoja (mokytoja Ugnė Babkauskienė).

Sveikiname ir didžiuojamės!