Sveikatiada ,,Bendrauk, judėk ir tobulėk“

mokytoja I. Valentukevičienėsveik2017

Gegužės 19 d. penktus metus iš eilės Veisiejų miesto parke rinkosi gausus būrys pradinukų į sveikatiadą ,,Bendrauk, judėk ir tobulėk“. Rajoninėje pradinių klasių mokinių sveikatiadoje dalyvavo 168 mokiniai iš 9 mokyklų.

Atvykusieji turėjo įveikti kliūčių ruožą: lįsti pro tunelį, šokinėti iš lanko į lanką, bėgti ,,gyvatėle“. Susirinkusius į sveikatiadą sveikino Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos direktorė A. Mizerienė. Nuotaikingus pasirodymus padovanojo Lazdijų meno mokyklos Veisiejų skyriaus ansamblis, gimnazijos aerobikos būrelio mergaitės. Ketvirtokai ir trečiokės atliko šokį ,,Mėlyna spalva“. Renginį vedė ketvirtokai Emilis ir Marina.

Pirmoji rungtis, kurią turėjo įveikti visi dalyviai, buvo olimpinės ,,myliukės“ bėgimas. Tai 330 m bėgimas skirtas vaikams. Sudarę mišrias komandas mokiniai nuotaikingai pasimankštino, atliko užduotį ,,Įvardink sporto šaką“. Pagal aprašymą turėjo pasakyti sporto šakos pavadinimą. Gavę kelialapius keliavo į  stoteles, kur turėjo atlikti užduotis. Jų buvo 8: ,,Greituoliai nešiotojai“, ,,Taikliosios kojelės“, ,,Vafliniai ledai“, ,,Bulvių sodinimas“, ,,Grindų riedulio slalomas“, ,,Kamuolio ridenimas aplink kliūtis“, ,,Taikliosios rankelės“ ir ,,Varlytės“. Pralaimėjusių nebuvo, nes nugalėjo draugystė. Įveikę visas kliūtis dalyviai vaišinosi skania grikių koše ir kvapnia arbata.

Mokyklų komandoms buvo įteiktos Lazdijų rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus padėkos. Dėkojome R. Sabaliauskienei, J. Stankevičienei, Veisiejų kultūros namų kolektyvui už pagalbą organizuojant šį nuostabų renginį.

Mes, renginio organizatorės, Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos mokytojos I. Valentukevičienė ir L. Čakienė, džiaugiamės, kad pradinukai taip gausiai dalyvauja šiame renginyje ir aktyviai įsitraukia į sportinę veiklą.

sveik2017{/gallery}