Rugsėjo 1-oji

Mokytoja Edita Vaitkevičiūtė

rugsej2017

Rugsėjo 1-oji privertė šurmuliuoti visus Veisiejus. Miestas tarsi atgijo: gatvės prisipildė vaikų juoko, pražydo įvairiaspalviais kardeliais, astromis… Rudens spalvos nudažė visas mintis… Medžiai lapų kilimą paklojo ant tako… Atsidarė durys į mokyklą ir sukvietė visus į bendraminčių ratą.

Džiugu, kad šventėje dalyvavo Lazdijų rajono savivaldybės administracijos direktorius Gintautas Salatka, Lazdijų rajono tarybos narė Janina Ražukienė, Veisiejų seniūnas Zenonas Sabaliauskas.

Šventė prasidėjo šv. Mišiomis, kurias aukojo klebonas Žydrūnas Burnys. Šventinis renginys, kaip ir kasmet, tradiciškai, vyko Veisiejų miesto parke. Šiltą, padrąsinamąjį žodį tarė, nuveiktais darbais, ateities planais pasidalijo Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos direktorė Angelė Mizerienė. Svečiai negailėjo gražių sveikinimų, palinkėjimų mokiniams, mokytojams, tėveliams. Sveikinimus visiems dovanojo gimnazijos abiturientai bei pirmokėliai.

Mokytojams linkime ištvermės, kantrybės ir atkaklumo, vedant savo mokinius mokslo ir išminties keliu.

Mokiniams linkime kūrybinės sėkmės, žingeidumo ir smalsumo, didelių svajonių ir atkaklaus darbo atradimų džiaugsmo ir pergalės skonio įveikus kiekvieną aukštumą.

Tėveliams norime palinkėti noro paskatinti savo vaikus drąsiai žengti į žinių pasaulį.

O mums visiems drauge linkime atversti naująjį mokslo metų puslapį su nauja energija- kūrybiškai ir bendruomeniškai.