MOKYTOJO DIENA 2017

Eglė Kazokaitė, būrelio „Multimedijų raštingumo ypatumai“ narėmok2017

Per šiurenančius, rudeniškomis spalvomis nusidažiusius lapus  prabėgo Mokytojo diena... O diena išties buvo graži. Gimnazijos abiturientai (auklėtoja Vidutė Bubnelienė) mokytojus pakvietė į rudenišką „kavinę“, vienai dienai įkurtai gimnazijos aktų salėje.

Kavinėje visi buvo pavaišinti kava, saldainiais, širdis ir ausis džiugino „gyva“ muzika. Skambėjo Valentino atliekamas kūrinys, Tautvydas padainavo „Želmenėlius“, mišrusis ansamblis padovanojo  „Dainą mokytojai“, 6 a klasės mokiniai padainavo dainelę „Gegutė“, mažųjų 2 klasės mokinių ir abiturientų ansamblis žaismingai dainavo „Žalią dainelę“ (muzikinius kūrinius ruošė mokytoja Rasa Sabaliauskienė). Mokinių taryba (vadovė Ugnė Babkauskienė) taip pat atvyko su dovana – jie dovanojo pačių sukurtą filmą, leidusį mokytojams sugrįžti į  mokyklinius metus. Ir tai dar ne viskas. Mokytojai buvo suskirstyti į grupes – „Gimtakalbes“, „Tiksliukus“, „Administraciją“, „Užsienietes“, „Socialus“, „Menininkus“, „Pradinukes“ –  ir turėjo atlikti „sudėtingas“ užduotis. Visi jas atliko puikiai! Todėl ir prizus gavo visi. Koks prizas? Ogi dovanėlė „Obuoliai“ ir gėlės. Ir, be abejo, šiltos, nuoširdžios šypsenos. Gimnazijos direktorė Angelė Mizerienė negailėjo gražių sveikinimų mokytojams, įteikė padėkų už nuveiktus darbus. Renginį žaismingai vedė Ema ir Alnaras (ruošė mokytoja Edita Vaitkevičiūtė).