Dabar svetainėje 14 svečių ir narių nėra

Šaukiu tave vardu,
Tu, nuostabioji mama,
Geriausia iš visų.

Šiuo ketureiliu Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos Ikimokyklinio ugdymo skyriaus priešmokyklinės grupės ugdytiniai pradėjo Motinos dienai
skirtą koncertą skirtą.

Sakoma, kad MAMA – gražiausias žodis, kurį ištaria žmogaus lūpos. Motina yra tapatinama su žeme. Kaip žemė užaugina derlių, taip ir motina užaugina savo vaikus. Todėl ir Motinos diena švenčiama pavasarį, kai bunda žemė. Pirmąjį gegužės sekmadienį visi skubame išreikšti pagarbą, meilę ir padėką savo mamoms. Sukurta daug eilių apie motinos širdį, kuri sugeba viską atleisti; motinos rankas, kurios visada apkabina ir priglaudžia savo vaikus; motinos meilę, kuri niekada neišblėsta. Motinos diena – nuostabi šeimos šventė. Geriausia dovana mylimai mamai – tai vaikų sveikinimo žodžiai bei pačių pagaminti darbeliai.

Šventinį koncertą papildė etnografinė popietė ,,Pas močiutį kaimi‘‘, kurios metu vaikai puoselėdami lietuvių liaudies tradicijas bei papročius dainavo, žaidė ratelius, minė mįsles, pasakojo pasakas, pokštavo. Visus lydėjo puiki nuotaika bei emocijos. Popietės pabaigoje visi susirinkusieji vaišinosi močiutės vaišėmis - duona su medumi.