Regioninis priešmokyklinio ugdymo grupių
vaikų meninio skaitymo konkurso „Vieversėliai“
II etapas

Ikimokyklinio ugdymo vyr. mokytoja R. Koroliova,
priešmokyklinio ugdymo vyr. mokytoja I. Semenienė

vieversiai2019

Kovo 8 d. Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos Ikimokyklinio ugdymo skyriuje vyko jau tradiciniu tapęs regioninis priešmokyklinio ugdymo grupių vaikų meninio skaitymo konkurso „Vieversėliai“ II etapas. Jame iš vaikų lūpų skambėjo nuostabios eilės Lietuvai, Dzūkijai, Tėviškėlei.

Šių metų konkursas skirtas LRS paskelbtiems Vietovardžių metams paminėti. Konkurse dalyvavo Lazdijų mokyklos–darželio „Kregždutė“, Lazdijų mokyklos–darželio „Vyturėlis“, Kapčiamiesčio Emilijos Pliaterytės mokyklos, Šventežerio mokyklos ir Veisiejų Sigito Gedos Ikimokyklinio ugdymo skyriaus skaitovai. I – ąją vietą laimėjo Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos Ikimokyklinio ugdymo skyriaus skaitovas Naglis Jasinskas, mokytoja Ineta Semenienė, II – tra vieta atiteko Lazdijų mokyklos–darželio „Vyturėlis“ auklėtinei Emai Valentukonytei, ją ruošė mokytoja Rasa Sukackienė ir III – ąją vietą pasidalino Lazdijų mokyklos–darželio „Vyturėlis“ auklėtinė Kornelija Kolkaitė, mokytoja Astutė Stankevičienė ir Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos Ikimokyklinio ugdymo skyriaus skaitovė Adelija Jarmalaitė. Adeliją ruošė mokytoja Rasa Šarkauskaitė.
Renginio organizatoriai taria ačiū visiems dalyviams ir juos ruošusiems mokytojams.

• 20190308_093456
  • 20190308_102232