PYRAGŲ DIENA IKIMOKYKLINIO UGDYMO SKYRIUJE

Auklėtoja  Donata Jonuškienė

pyragai darzelis

Lietuvoje jau šešerius metus iš eilės švenčiama pyragų diena. Paminint šią iniciatyvą pirmą kartą prisidėjo ir Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyrius. Ugdytiniai susipažino su pagrindine „Pyragų dienos“ idėja. Lapkričio 6-oji Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriuje prasidėjo netradiciškai ir vaikų džiaugsmui labai saldžiai.

Mažieji „Pyragų dienos“ minėjimą pradėjo senosios animacijos filmuko „Du godūs meškiukai“ (1954) peržiūra ir aptarimu. Aptardami filmuką vaikai vieningai nutarė, kaip svarbu dalintis. Dalijimasis su šalia esančiu draugu, artimuoju tapo pagrindine „Pyragų dienos“ idėja ikimokykliniame skyriuje. Gabalėliu pyrago vaikai kvietė vaišintis ne tik savo grupės, tačiau ir kitų grupių vaikus, auklėtojas. „Pyragų diena“ vainikuota smagiais rateliais ir šokiais.

Ačiū mamoms ir tėveliams aktyviai prisidėjusiems prie „Pyragų dienos“ įgyvendinimo, už galimybę edukacinę šventę paversti puikiausia „Pyragų diena“.

• DSC02247-2
  • DSC02269-3