Džiaugiamės rudeniu!

Pedagogės R.Koroliova, V.Blažaitienė

DSC04843Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos priešmokyklinės grupės vaikai, kartu su pedagogėmis Reda ir Vilma, džiaugėsi rudeninėmis spalvomis pasipuošusiu Veisiejų miesteliu aktyviai sportuodami, smalsaudami, pažindami gamtą, gimtąjį miestą, žmones ir jų profesijas.

Keliaudami po miestelį vaikai užsuko į Veisiejų seniūniją, kurioje juos pasitiko seniūnas Zenonas Sabaliauskas. Jis visus pavaišino, papasakojo apie darbą seniūnijoje, vaikai galėjo apžiūrėti kitų darbuotojų darbo kabinetus, pakalbėti su jais. Seniūno pomėgis – futbolas. Jis vaikams parodė laimėtus prizus, medalius, papasakojo apie miesto futbolo komandą, rodė nuotraukas. Vaikai padėkojo ir iškeliavo į miesto parką, kurio stadione juos pasitiko Lazdijų sporto centro Veisiejų skyriaus treneris Teisutis Targauskas. Jis mažiesiems sportininkams papasakojo apie futbolą ir vedė treniruotę  “Futbolo treniruotė gamtoje”. Trenerio pomėgis – fotografija, tad po treniruotės jis vaikams davė svarbių patarimų apie fotografavimą. Padėkoję treneriui ir smagiai nusiteikę vaikai keliavo Veisiejų regioninio parko “Pažintiniu medžių taku”, domėjosi kokie medžiai auga parke, kaip atrodo jų lapai, kiek metų medžiai gali gyvuoti.
Išvykos metu vaikai atidžiai viską stebėjo ir fotografavo. Kviečiame į virtualią nuotraukų parodą, kurioje pamatysite pačių vaikų fotografuotus rudeninius vaizdus “Rudenėlis mano mieste”