Dabar svetainėje vienas svečias ir narių nėra

Projekto "Lietuvos mažųjų žaidynės" I-ojo etapo festivalis

Pedagogės Vilma Blažaitienė, Ineta Semenienė

tit201803         Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos Ikimokyklinio ugdymo skyriaus vaikai bei pedagogai trečius metus dalyvauja Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų projekte „LIETUVOS MAŽŲJŲ ŽAIDYNĖS“.

Kovo 8 d. įstaigoje vyko projekto "Lietuvos mažųjų žaidynės 2018" I-ojo etapo festivalis. Į rungtynes susirinko 24 mažieji sportininkai, juos palaikantys sirgaliai su plakatais ir pedagogai. Dalyvavo  Katinukų grupės „Rainiukų“ ir „Murkliukų“ komandos bei Gėlyčių grupės „Žibučių“ ir „Jurginų“ komandos. Žaidynes organizavo pedagogės Vilma Blažaitienė ir Ineta Semenienė. Prieš renginį grupėse vaikai domėjosi sportu, olimpinėmis žaidynėmis, jų simboliais, tad šventės metu vaikai pasakojo kokiu metų laiku vyksta olimpinės žaidynės, kada ir kur buvo paskutiniosios, vardino olimpinius simbolius. Kiekviena grupė savaitės eigoje atliko užduotį – padarė po olimpinį žiedą, o  renginio pradžioje visi kartu iš jų sudėliojo pagrindinį Olimpinių žaidynių simbolį – Olimpinius žiedus. Žaidynių metu komandos dalyvavo įdomiose ir linksmose sportinėse estafetėse, kurias sugalvojo organizatorės: „Zuikučių lenktynės“, „Baliono kelionė“, „Šokliukai“, „Atnešk gėlytę“. Rungtynių metu sportininkai patyrė daug smagių emocijų, garsų sirgalių palaikymą ir buvo apdovanoti "Lietuvos mažųjų žaidynių" I-ojo etapo dalyvių diplomais.

Projekto “Lietuvos mažųjų žaidynės 2018“ organizatoriai yra Lietuvos tautinis olimpinis komitetas ir Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija.