Pasaulis prasideda nuo smėlio dulkės, nuo žolės, nuo vieno žmogaus aidų ir širdies krustelėjimo.....Sigitas Geda

 

Paieška svetainėje

Dabar svetainėje 27 svečiai (-ių) ir narių nėra

Lankomumas

Straipsnių peržiūrėjimai
901359

Kritiškas, atviras, stiprus

KAS logo transp 1

nerukysiu

Svetainės serveris

Informacija pirmokų tėvams

pirmokas

logo01

dienyno logo 

Tu ne vienas!

tunevienas

Sveika mokykla

1 - 4 KLASIŲ PAMOKŲ TVARKARAŠTIS

8 - 9 KLASIŲ PAMOKŲ TVARKARAŠTIS

MOKYTOJŲ PAMOKŲ TVARKARAŠTIS

KLASĖS AUKLĖTOJŲ VALANDĖLIŲ TVARKARAŠTIS

NEFORMALUSIS ŠVIETIMAS

MOKINKIŲ VEŽIOJIMO MARŠRUTINIAIS AUTOBUSAIS GRAFIKAS

MOKINIŲ VEŽIOJIMO MOKYKLINIU AUTOBUSU IR LENGVUOJU AUTOMOBILIU GRAFIKAS

 

1 – 4 KLASIŲ PAMOKŲ TVARKARAŠTIS

 

1 klasė

3 klasė

2 klasė

4 klasė

PIRMADIENIS

1

Lietuvių k.

Matematika

2

Lietuvių k.

Lietuvių k.

3

Matematika

Lietuvių k.

4

Fizinis ugd.

Dailė ir techn.

5

ANTRADIENIS

1

Matematika

Lietuvių k.

2

Pasaulio paž.

Matematika

3

Muzika

Anglų k.

4

Tikyba

Fizinis ugd.

5

Anglų k.

Tikyba

TREČIADIENIS

1

Matematika

Pasaulio paž.

2

Fizinis ugd.

Matematika

3

Lietuvių k.

Lietuvių k.

4

Lietuvių k.

Lietuvių k.

5

Dailė ir techn.

Dailė ir techn.

KETVIRTADIENIS

1

Lietuvių k.

Lietuvių k.

2

Lietuvių k.

Lietuvių k.

3

Matematika

Matematika

4

Dailė ir techn.

Fizinis ugd.

5

Muzika

Muzika

PENKTADIENIS

1

Pasaulio paž.

Pasaulio paž.

2

Fizinis ugd.

Matematika

3

Lietuvių k.

Muzika

4

Lietuvių k.

Anglų k.

Fizinis ugd.

5

Anglų k.

  8- 9 KLASIŲ
PAMOKŲ TVARKARAŠTIS

PIRMADIENIS

8 KLASĖ

9 KLASĖ

1

Geografija

Informac. techn.

2

Informac. techn.

Geografija

3

Matematika

Geografija

4

Geografija

Matematika

5

Biologija

Matematika

6

Matematika

Biologija

7

Biologija

ANTRADIENIS

8 KLASĖ

9 KLASĖ

1

Tikyba

Anglų k.

2

Anglų k.

Fizinis ugdymas

3

Fizinis ugdymas

Tikyba

4

Lietuvių k.

Rusų k.

5

Lietuvių k.

Rusų k.

6

Rusų k.

Lietuvių k.

7

Rusų k.

Lietuvių k.

TREČIADIENIS

8 KLASĖ

9 KLASĖ

1

Dailė

Pilietišk. pagr.

2

Istorija

Dailė

3

Istorija

Fizinis ugdymas

4

Fizinis ugdymas

Istorija

5

Fizinis ugdymas

Matematika

6

Matematika

Istorija

KETVIRTADIENIS

8 KLASĖ

9 KLASĖ

1

Lietuvių k.

Fizika

2

Lietuvių k.

Fizika

3

Fizika

Lietuvių k.

4

Fizika

Muzika

5

Muzika

Technolog. (I a.)

6

/ Technolog. (I a.)

Technolog.(rūsys) / Žmogaus saug.

7

Technolog.(rūsys) / Žmogaus saug.

Ugdymas karj. /

PENKTADIENIS

8 KLASĖ

9 KLASĖ

1

Chemija

Anglų k.

2

Chemija

Anglų k.

3

Anglų k.

Chemija

4

Matematika

Chemija

5

Lietuvių k.

Matematika

6

Anglų k.

Lietuvių k.

8 klasė – 31 kab (II a.)

9 klasė – 29 kab. (II a.)

 
 

Muzikos/lietuvių k. kabinetas- 7 klasė.

Fizikos kabinetas - 10 klasė.

3 aukštas:

Anglų/rusų kalbos kabinetas - jungtinės 5 ir 6 klasės.

Lietuvių kalbos kabinetas - 8 klasė.

 

 PAMOKŲ TVARKARAŠTIS


KLASĖS AUKLĖTOJŲ VALANDĖLIŲ TVARKARAŠTIS 2020-2021 M.M.

Auklėtojo

vardas, pavardė

Klasė

Darbo laikas

Vieta

Savaitės diena

Valandos

Diana Juškaitienė

1/4

Penktadienis

1200 – 1245

1/4 klasių kabinetas

Lijana Prapiestienė

2/3

Penktadienis

1200 – 1245

2/3 klasių kabinetas

Birutė Stepulevičienė

5/6

Penktadienis

1255 – 1340

Anglų k. kabinetas

Rasa Petrauskienė

7

Antradienis

1350 – 1435

Lietuvių k. kabinetas (II a.)

Dalė Goberienė

8

Antradienis

1255 – 1340

Lietuvių k. kabinetas (III a.)

Ugnė Babkauskienė

10

Antradienis

1440 – 1525

Fizikos kabinetas

NEFORMALUSIS ŠVIETIMAS 2020 – 2021 m. m.

 

Eil. Nr.

Dalykas

    Klasė

Valandų skaičius

Mokytojas

Laikas

Vieta

1.

Dainavimas

5/6

1

J. Pileckas

Ketvirtadienis, 13.50 – 14.35

Muzikos kab.

2.

Dainavimas

1/4

1

J. Pileckas

Ketvirtadienis, 12.55 – 13.40

Muzikos kab.

3.

Įdomieji darbai

5/6     

1

A. Gylienė

Pirmadienis, 13.50 – 14.35

Technologijų kab.

4.

„Aš kūrybingas“

2/3

1

A. Gylienė

Pirmadienis, 12.55 – 13.40

Technologijų kab.

5.

Medžio darbai

10

2

A. Goberis

Trečiadienis, 13.50 – 15.20

Dirbtuvės

6.

Jaunieji skaitovai

10

1

D. Goberienė

Penktadienis, 13.50 – 14.35

Lietuvių k. kab. (III aukštas)

7.

Microbitas

7

1

Ž. Vaičeskas

Pirmadienis, 13.50 – 14.35

Informacinių techn. kab.

8.

Sveika gyvensena

8

1

A. Danilavičienė

Trečiadienis, 14.40 – 15.25

Biologijos kab.

9.

Futbolas

8

1

T. Targauskas

Trečiadienis, 16.00 - 16.45

Sporto salė, mokyklos stadionas

10.

Gamtos tyrinėtojų klubas

2/3

1

L. Prapiestienė

Trečiadienis, 12.55 – 13.40

2/3 kl. kab., mokyklos stadionas

11.

Dramos būrelis

1/4

1

D. Juškaitienė

Antradienis, 12.55 - 13.40

1/4 kl. kab., aktų salė

Viso valandų

 

12

 

 

 

 

 

 

 

MOKINIŲ VEŽIOJIMO MOKYKLINIU AUTOBUSU IR LENGVUOJU AUTOMOBILIU GRAFIKAS  2020/ 2021 M.M.

 

Mokyklinio autobuso VW CRAFTER ALTAS valst. Nr. JHC 620

 

Eil.

Nr.

Išvykimo  maršrutas

Išvykimo

laikas iš

mokyklos

Mokinių

išleidimo

laikas

Vaikų

skaičius

1.

Kapčiamiestis – Valentai – Juškonys – Viktarina – Kapčiamiestis

Valentai

Juškonys

Viktarina

Neliubonys (penktadienį)

Senkonys (penktadienį)

13.15

 

 

 

 

13.22

13.27

13.35

13.40

13.45

4

6 (penktadienį)

 

 

1

2

1

1

1

 

   

 

Sudarė: socialinė pedagogė Ona Janulevičienė                                  Susipažino: vairuotojas Romas Pekarskas

 

 

MOKINIŲ VEŽIOJIMO MARŠRUTINIAIS AUTOBUSAIS GRAFIKAS

 

2020/2021 M. M.

 

 

Eil

Nr.

Atvežimo maršrutas

Atvežimo į mokyklą laikas

Mokinių paėmimo

laikas

Vaikų skaičius

Išvežimo maršrutas

Išvežimo iš mokyklos laikas

Mokinių paėmimo laikas

Vaikų skaičius

1.

Abarauskai-Kapčiamiestis

Abarauskai

Viktarinas

Juškonys

Valentai

Jančiuliai

7.30

7.14

7.18

7.22

7.26

7.28

19

3

4

6

4

2

Kapčiamiestis-Abarauskai

Jančiuliai

Valentai

Juškonys

Viktarinas

Abarauskai

15.00

15.02

15.04

15.08

15.12

15.16

19

2

4

6

4

3

 

 

Sudarė: socialinė pedagogė Ona Janulevičienė

 

 

 

,,Erasmus+"

ErasmusES

nsa

apruoinimas

Modernių ir saugių erdvių
sukūrimas bendrojo ugdymo
įstaigose Lazdijų Lrajono
savivaldybėje

gamtdidelisbeuzras

es logo vert

Himnas ir atributika

veisieju s gedos g

Pamokų laikas

I.     8.00-8.45
II.    8.50-9.35
III.   9.45 -10.30
IV.   10.50-11.35
V.    11.55-12.40
VI.   12.55-13.40
VII.  13.50-14.35
VIII. 14.40-15.25

Patyčių dėžutė

patyc dezut logo

facebook

lions quest

Rėmėjai

auginam ateiti

 Mokyklos 
bendruomenė dėkoja
visiems pervedusiems
2% sumokėtų savo 
pajamų mūsų mokyklai

EMP sugedo 210x105