karjerosc2020 UGDYMAS KARJERAI

Ugdymo karjerai tikslas– sudaryti sąlygas mokiniams pažinti save ir kuo įvairesnes profesijas, kad sėkmingi sprendimai lydėtų tolimesnę karjerą ir nuolatinį tobulėjimą.

Uždaviniai:
    -
sudaryti sąlygas visiems gimnazijos mokiniams įgyti naujų ir ugdyti turimas karjeros kompetencijas: žinias, gebėjimus ir nuostatas apie save, mokymosi ir saviraiškos galimybes.
  - ugdyti pozityvią nuostatą mokymosi ir darbo (karjeros) atžvilgiu.

Jeigu kyla klausimai: Kas yra profesinė karjera? Nuo ko pradėti planuoti profesinę karjerą? Kas galėtų padėti geriau pažinti save, profesijų pasaulį? Kur ieškoti informacijos apie profesinę karjerą? Ir t.t. Į šiuos ir kitus su profesine karjera susijusius klausimus jums padės atsakyti gimnazijos bibliotekoje įsikūrusiame karjeros centre esanti pati naujausia informacija: informacija apie atskiras profesijas, mokymosi įstaigas, profesijų paklausą,    stojimo   sąlygas. Sužinoti apie naudingus informacijos šaltinius internete, išmokti jais naudotis, gauti pagalbą sprendžiant karjeros, mokymosi problemas; atlikti testus išsiaiškinant polinkį į tam tikrą veiklą, profesinį kryptingumą; susipažinti su kintančiu darbo pasauliu.

Taip pat kviečiame visus apsilankyti mokinių ugdymo karjerai informacinėje svetainėje:

mukis