Pasaulis prasideda nuo smėlio dulkės, nuo žolės, nuo vieno žmogaus aidų ir širdies krustelėjimo.....Sigitas Geda

 

Paieška svetainėje

Dabar svetainėje 25 svečiai (-ių) ir narių nėra

Lankomumas

Straipsnių peržiūrėjimai
901385

Kritiškas, atviras, stiprus

KAS logo transp 1

nerukysiu

Svetainės serveris

Informacija pirmokų tėvams

pirmokas

logo01

dienyno logo 

Tu ne vienas!

tunevienas

Sveika mokykla

Verslumo mokymai jaunimui

 III ag kl. makinys Alnaras Čepononis

verslumas2017

Šių metų gruodžio 11 - 12 dienomis Lazdijų Švietimo centre vyko verslumo mokymai jaunimui. Juose dalyvavo ir mūsų gimnazijos mokiniai Alnaras Čepononis, Gabija Grabauskaitė, Geitvilė Savukynaitė bei ekonomikos mokytoja Gitana Čiurlionienė, ir gimnazijos karjeros centro vadovė Marija Kvedarienė.

Mokymuose susipažinome su pagrindiniais verslumo principais, turėjome galimybę pamėginti sukurti savo verslo planą ir jį pristatyti kitiems seminaro dalyviams, žaidėme "Pasaulio kavinės" žaidimą. Savo verslo patirtimi pasidalijo Šventežerio mokykloje veikianti mokinių mokomoji bendrovė "Dovanišiai". Pasisėmę patirties ir įgiję naujų žinių, smagiai praleidę laiką, ir įgiję optimistišką požiūrį į verslumą, visi išgužėjome namo.

 

,,Erasmus+"

ErasmusES

nsa

apruoinimas

Modernių ir saugių erdvių
sukūrimas bendrojo ugdymo
įstaigose Lazdijų Lrajono
savivaldybėje

gamtdidelisbeuzras

es logo vert

Himnas ir atributika

veisieju s gedos g

Pamokų laikas

I.     8.00-8.45
II.    8.50-9.35
III.   9.45 -10.30
IV.   10.50-11.35
V.    11.55-12.40
VI.   12.55-13.40
VII.  13.50-14.35
VIII. 14.40-15.25

Patyčių dėžutė

patyc dezut logo

facebook

lions quest

Rėmėjai

auginam ateiti

 Mokyklos 
bendruomenė dėkoja
visiems pervedusiems
2% sumokėtų savo 
pajamų mūsų mokyklai

EMP sugedo 210x105