VEISIEJŲ SIGITO GEDOS GIMNAZIJOS SAVIKONTROLĖS

Gruodis

Dienos

9.00 val.

Trumpėja izoliacijos trukmė, specialus izoliacijos algoritmas – ugdymo įstaigoms | Nacionalinis visuomenės sveikatos centras prie Sveikatos apsaugos ministerijos (lrv.lt)

V-2142 Dėl Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2020 m. kovo 12 d. įsakymo Nr. V-352 „Dėl As... (e-tar.lt)

LAZDIJŲ R. VEISIEJŲ SIGITO GEDOS GIMNAZIJOS MOKINIŲ TESTAVIMO TVARKA

LAZDIJŲ R. VEISIEJŲ SIGITO GEDOS GIMNAZIJOS DIREKTORIUS ĮSAKYMAS DĖL UGDYMO ORGANIZAVIMO BŪTINŲJŲ SĄLYGŲ

Kaip elgtis mokykloje patvirtinus koronaviruso infekcijos (COVID-19 ligos) atvejį ar nustačius, jog vaikas ar darbuotojas turėjo didelės rizikos sąlytį su sergančiuoju – svarbiausi klausimai, į kuriuos atsakymus būtina pasikartoti tam, kad infekcijos išplitimo rizika mokyklų bendruomenėse būtų kuo mažesnė

LIETUVOS RESPUBLIKOS SVEIKATOS APSAUGOS MINISTRAS  VALSTYBĖS LYGIO EKSTREMALIOSIOS SITUACIJOS VALSTYBĖS OPERACIJŲ VADOVAS  SPRENDIMAS DĖL PAVEDIMO ORGANIZUOTI, KOORDINUOTI IR VYKDYTI TESTAVIMĄ UGDYMO ĮSTAIGOSE 2021 m. rugpjūčio 24 d. Nr. V-1927 Suvestinė redakcija nuo 2021-08-31 Sprendimas paskelbtas: TAR 2021-08-24, i. k. 2021-17868

LAZDIJŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS DIREKTORIUS ĮSAKYMAS DĖL TESTAVIMO COVID-19 LIGAI ĮTARTI AR DIAGNOZUOTI ORGANIZAVIMO, KOORDINAVIMO IR VYKDYMO LAZDIJŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS UGDYMO ĮSTAIGOSE

LIETUVOS RESPUBLIKOS SVEIKATOS APSAUGOS MINISTRAS VALSTYBĖS LYGIO EKSTREMALIOSIOS SITUACIJOS VALSTYBĖS OPERACIJŲ VADOVAS SPRENDIMAS DĖL Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro,VALSTYBĖS LYGIO EKSTREMALIOSIOS SITUACIJOS VALSTYBĖS OPERACIJŲ VADOVO 2021 m. birželio 30 d. sprendimO Nr. V-1546 „Dėl valstybės ir savivaldybių institucijų ir įstaigų, kitų įstaigų viešųjų ir administracinių paslaugų teikimo sąlygų“ PAKEITIMO

Vardas, pavardė

Aldona Truskienė