Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija dalyvauja veiklose:  „Ugdymo organizavimo ir mokymosi pagalbos teikimo modelių žemų mokinių pasiekimų gerinimui parengimas ir įgyvendinimas“

Nacionalinė švietimo agentūra įgyvendina Europos Sąjungos struktūrinių fondų finansuojamą projektą „Bendrojo ugdymo turinio ir organizavimo modelių sukūrimas ir išbandymas bendrajame ugdyme“ ( Nr.09.2.1-ESFA-V-726-04-0001).

Projekto tikslas – siekiant geresnių mokymosi rezultatų, pritaikyti atnaujintą bendrojo ugdymo turinį įtraukties mokytis sunkumų patiriančių mokinių grupių specifiniams poreikiams ir parengti naują ugdymo turinį proveržio reikalaujančioms sritims stiprinti.

Sprendžiant įtraukties mokytis sunkumų patiriančių mokinių ugdymo problemą, vykdoma projekto veikla žemų pasiekimų mokinių ugdymo organizavimo kokybei gerinti.

Šios veiklos tikslas: išgryninti pagrindines mokinių žemų pasiekimų priežastis ir, įtraukiant pačias mokyklas, parengti ugdymo organizavimo ir mokymosi pagalbos teikimo modelius mokinių pasiekimams gerinti.

Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos pasirinkta tema: 6 klasės mokinių mokymosi motyvacijos gerinimas matematikos pamokose.

Tikslas: Pagerinti dalies šeštos klasės mokinių (20 %) mokymosi motyvaciją matematikos pamokose.

Uždaviniai:

·        Tobulinti savistabos, įsivertinimo ir refleksijos modelį.
Stiprinti ugdymo kokybę ir veiksmingumą  matematikos pamokose.
Telkti bendruomenę spartesniems pokyčiams.