Pasaulis prasideda nuo smėlio dulkės, nuo žolės, nuo vieno žmogaus aidų ir širdies krustelėjimo.....Sigitas Geda

 

Paieška svetainėje

Dabar svetainėje 13 svečiai (-ių) ir narių nėra

Lankomumas

Straipsnių peržiūrėjimai
1315460

Kritiškas, atviras, stiprus

KAS logo transp 1

nerukysiu

Svetainės serveris

Informacija pirmokų tėvams

pirmokas

olimp karta

dienyno logo 

Tu ne vienas!

tunevienas

Sveika mokykla

„Adamkiada“ – respublikinė sporto ir meno šventė

mokytojos R.Pečiukonienė, J.Stankevičienė

adamk2019

Butrimonių gimnazijoje šiemet galingai švytėjo 5-oji jubiliejinė „Adamkiada“ – respublikinė sporto ir meno šventė vėl sukvietusi gabiausius sportui ir menui 19-os mokyklų  ugdytinius.  Pagrindinis projekto tikslas – tęsti 15-a metų trukusio Almos Adamkienės labdaros ir paramos fondo globotų mokyklų bendradarbiavimą bei partnerystę, per sportą ir meną ugdant gabius mokinius sąmoningais, pilietiškai aktyviais, puoselėjančiais tradicijas ir tautines vertybes žmonėmis.

Po iškilmingos pirmos šventės atidarymo dalies kultūros namuose dalyvių eisena nušurmuliavo miestelio gatvėmis į Butrimonių gimnaziją. Vidiniame gimnazijos kiemelyje buvo iškilmingai uždegtas „Adamkiados“ olimpinės ugnies aukuras, iškelta vėliava bei priimta sportininkų priesaika, o puikią nuotaiką sukūrė orkestro grojami kūriniai.

 Šiemet „Adamkiados“ dalis – dainų konkursas „Dainuoju Lietuvai“.Jame dalyvavo 11-os mokyklų balsingiausieji ugdytiniai - solistai, duetai, vokaliniai ansambliai. 

Mūsų gimnaziją atstovavo Miglė Stonkutė 7a klasė, jos mokytoja Rasa Sabaliauskienė. Tradiciškai vyko jaunųjų dailininkų pleneras tema „Saulės dukra atveria vartus“. Jaunieji menininkai akriliniais dažais tapė ant laminuotų plokščių, piešiniuose vaizdavo saulę kaip dievybę, savitai interpretavo baltiškąjį žvaigždės simbolį. Laureatu tapo mūsų III g klasės mokinys Mantas  Janauskas ir buvo apdovanotas statulėle ir Prezidento Valdo Adamkaus pasirašytu sertifikatu. (Mokytojas Tomas Mirijauskas). Puikūs jaunųjų dailininkų darbai papuoš Butrimonių gimnazijos edukacines erdves ir taps ugdymo proceso dalimi.

Propaguodami sveikos gyvensenos ir olimpizmo idėjas bei siekdami lygiuotis į Prezidento įspūdingus sportinius rezultatus, 19-os respublikos mokyklų jaunieji sportininkai varžėsi V. Adamkaus pamėgtose sporto šakose: 60 m bėgimas, šuolis į tolį, futbolas. 

Geriausiai sekėsi Skaistei Dimšaitei 7a klasė, bėgusiai 60 m per 8,84s ir užėmusiai 5 vietą (14 t.)

Aironas Vyšniauskas 6 klasė - 60 m per 7,9s, užėmė 7 vietą (12 t.)

Estafetėje 3x100, varžėsi Skaistė Dimšaitė 7a, Nidas Mirijauskas 7b, Aironas Vyšniauskas 6 klasė. Užimta 12 vieta (7 t.)

Šuolio į tolį iš vietos rugtyje Agnius Jazbutis 7 klasė – 2.40m užėmė 9 vietą (10 t.)

Futbolo 3x3 rungtyje (Džiugas Jarmala Iag, Rokas Petraška Ibg, Oskaras Juozulynas IIg ir Gabija Česnaitė Iag) mūsų komanda užėmė 8 vietą (11 t.)

Kasmet "Adamkiados" judėjimas mokslo metų pabaigoje siekia pažymėti kiekvienos mokyklos mokinį-žiburiuką ir padėkoti už jo nuveiktus darbus bei įvertinti pasiekimus įteikiant "Adamkiados garbės" sertifikatą. Šiemet apdovanojimas buvo įteiktas 15-ai įvairių šalies mokyklų nominantų. Veisiejų Sigito Gedos “Adamkiados garbės” nominantu tapo abiturientas Alnaras Čepononis.

Susumavus visus rezultatus bendroje įskaitoje mūsų gimnazija užėmė 11 vietą, surinkusi 54 taškus.

Rėmėjų dėka organizuota puiki loterija, kurioje dalyvavo absoliučiai visi be išimties šventės  dalyviai: mokytojai, mokiniai, svečiai. Loterijos prizai, pradžiuginę laimėtojus, puikūs – nuo Futbolo federacijos futbolo kamuolių ir marškinėlių, picerijų tinklo "Can Can" dovanų kortelių, “Coca Cola HBC Lietuva” gaiviųjų gėrimų pakuočių, UAB “Mantinga” saldėsių, AB “Žemaitijos pienas” produkcijos, Lietuvos kaimo sporto ir meno asociacijos “Nemunas”, Lietuvos sporto muziejaus prizų iki pramogų parko "Tarzanija" bilietų ir UAB “Vita Baltic International” pagalvių. Mūsų gimnazijos 7a klasės mokinė Miglė Stonkutė laimėjo prizą pramogų parko "Tarzanija" bilietą.

Jubiliejinės „Adamkiados 2019“ pabaigą, tradiciškai skambant Freddie Mercury dainai „We Are The Champions“, vainikavo fejerverkai ir nugalėtojų džiaugsmo pliūpsniai.

  • 01
  • 02
  • 03
  • 04

,,Erasmus+"

ErasmusES

kokybes kr

facebook

Modernių ir saugių erdvių
sukūrimas bendrojo ugdymo
įstaigose Lazdijų Lrajono
savivaldybėje

gamtdidelisbeuzras

nsa

apruoinimas

socitrauktis

Himnas ir atributika

veisieju s gedos g

Pamokų laikas

I.     8.00-8.45
II.    8.50-9.35
III.   9.45 -10.30
IV.   10.50-11.35
V.    11.55-12.40
VI.   12.55-13.40
VII.  13.50-14.35
VIII. 14.40-15.25

Patyčių dėžutė

patyc dezut logo

lions quest

Rėmėjai

auginam ateiti

 Mokyklos 
bendruomenė dėkoja
visiems pervedusiems
1,2% sumokėtų savo 
pajamų mūsų mokyklai

EMP sugedo 210x105