GERO LAIKO AKADEMIJA

mokytojos R.Savukynienė, Z.Sadeckienė

stovykla202008

Rugpjūčio 17 dieną Veisiejų Sigito Gedos gimnazijoje startavo vaikų vasaros poilsio stovykla GERO LAIKO AKADEMIJA! 16 pradinukų su vadovėmis Zita Sadeckiene ir Rasa Savukyniene įdomiai ir turiningai praleido visą savaitę.

Pirmają dieną stovyklautojai žaidė linksmus susipažinimo žaidimus, antspaudais tvirtino stovyklos taisykles, iš spalvotų delniukų kūrė paveikslą "Vasara", miesto parke smagiai rungtyniavo, gamino ir plukdė svajonių laivelius, o kultūros namuose dalyvavo edukacijoje "Susipažink- tai tu".

Antroji vaikų vasaros poilsio stovyklos GERO LAIKO AKADEMIJA diena prabėgo Druskininkuose ir buvo įspūdinga!!! Stovyklautojai iš odos gamino raktų pakabukus ir padėkliukus, išbandė piešimą ant vandens EBRU, lydimi paties skulptoriaus Antano Česnulio apžiūrėjo įspūdingus meistro darbus, o Dineikos parke smagiai žaidė.

Trečiąją dieną stovyklautojai vyko į Metelių regioninį parką, kur jų laukė rimtas iššūkis. Vaikai pasižvalgę iš Metelių apžvalgos bokšto, pėsčiomis keliavo pažintiniu Bijotų - Širvinto miškų taku ir   įveikė 4 km atstumą!!! Žygis visai neprailgo, nes lydėjo puikus gidas, buvo įdomių užduočių ir netikėtų atradimų.

Rudaminoje ir muziejuje "Jotvingių kiemas" prabėgo ketvirtoji stovyklos GERO LAIKO AKADEMIJA dalyvių diena! Stovyklautojai amatų centre lipdė dubenėlius, pasivaikščiojo po Rudaminą, ant piliakalnio darė burbulų jūrą, o "Jotvingių kieme" apžiūrėjo įspūdingą akmenų ir buities įrankių bei rakandų ekspoziciją.

Rugpjūčio 21 dieną nusivėlę iš vilnos po gražų raktų pakabuką, Veisiejų regioniniame parke pažaidę orientacinių bei gamtos pažinimo žaidimų, į orą pakėlę margaspalvius aitvarus, stovyklos GERO LAIKO AKADEMIJA dalyviai baigė stovyklauti ir pilni įspūdžių iškeliavo namo.