SVEIKINAME

2021 m. kovo 10 dieną vyko respublikinė Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada. Olimpiadoje, kuri buvo vykdoma nuotoliniu būdu per Microsoft Teams platformą, dalyvavo 121 Lietuvos mokyklų moksleivis, taip pat užsienio lietuviškų mokyklų mokiniai iš Vokietijos, Baltarusijos, Rusijos, Latvijos.
Mūsų rajonui atstovavo Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos IIIg klasės moksleivė Paulina Kočiūnaitė. Komisijai, kurią sudarė 14 Vilniaus universiteto profesorių ir docentų, įvertinus darbus, paaiškėjo, kad veisiejiškė Paulina pelnė garbingą III vietą respublikoje. Olimpiadai ją ruošė lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė Dalė Goberienė. Paulina varžėsi 11-12 ( III-IV gimnazijos klasių) mokinių grupėje, todėl ypač džiugu tai, kad tarp visų kitų prizinių (I-III) vietų laimėtojų ji buvo vienintelė vienuoliktokė, savo žiniomis pralenkusi bendraamžius. Mergaitė bus apdovanota Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos diplomu ir rėmėjo  AB „Lifosa“ dovanomis.

Didžiuojamės savo mokine, jos puikiais rezultatais ir linkime jai sėkmės kitose olimpiadoseǃ