Dabar svetainėje vienas svečias ir narių nėra

1731935

Susitikimas su italu Alain, dviračiu keliaujančiu aplink Europą

IIb g klasės mokiniai Violeta Ražukaitė,
Kipras Matulevičius

Veisiejų kaimiškosios seniūnijos seniūnas Zenonas Sabaliauskas 2013 m. spalio 16 d. pakvietė Veisiejų gimnazijos IIbg klasės mokinius Violetą Ražukaitę ir Kiprą Matulevičių kartu su anglų kalbos mokytojomis Vaida Slančiauskiene ir Aušra Kudrevičiene į susitikimą su 22 metų italų keliautoju Alain, kuris dviračiu važiuoja aplink Europą.

IMG 9768

Alain moka keturias kalbas, todėl mes turėjome galimybę bendrauti su juo angliškai ir tobulinti kalbinius įgūdžius. Vyko atviras pokalbis apie jo kelionės užsibrėžtą tikslą, aplankytas vietas ir patirtus nuotykius. Taip praplėtėme savo geografines žinias. Nuo 2013 m. sausio mėnesio šis žmogus aplankė 13 šalių. Buvo malonu sužinoti, jog Veisiejai – viena iš jo stotelių. Papasakojome jam apie mūsų šalies tradicijas, aprodėme Veisiejų miestą ir išgirdome jo mintis apie Italijos kultūrą. Galime didžiuotis susipažinę su tokiu žmogumi, kuris parodė, kaip reikia įgyvendinti savo siekius ir koks turi būti jaunas žmogus: aktyvus, motyvuotas, drąsus, veržlus, komunikabilus ir pasitikintis savimi. Tik ar kiekvienas iš mūsų išdrįstume keliauti tokiais nežinomais keliais?