Dabar svetainėje 11 svečių ir narių nėra

Rudenėlio šventė  “ Rudens mozaika ”

Veisiejų gimnazijos pradinėse klasėse spalio 18d. vyko tradicinė Rudenėlio šventė “Rudens mozaika”.
Tą rytą  visų klasių mokinukai buvo kažkuo “pavirtę” Kiekviena klasė paruošė muzikinį prisistatymą. Iš šio prisistatymo visi turėjo atpažinti: kuo gi buvo “pavirtę” vienos  ar kitos klasės mokiniai? Smagų žaidimą žaidė 2b kl. “Ūkininkai”, pritariant akordeonui, smagiai trepsėjo 4b kl. “Pomidorai”, švelniai dainavo 1kl. ‘Lašeliai”. Po prisistatymo, vaikai ruošė vaisių ir daržovių salotas, serviravo stalą, vaišinosi.
O svarbiausia….ruošėsi rudens mugei. Ir sugužėjo į mugę sveteliai! O jau skanėstų,skanėstų! Vieni pirko, kiti – jais grožėjosi. Žinoma, saldumynus vaikai gamino kartu su savo mamomis arba sesėmis. Išradingumo netrūko.
Smalsuolių akį traukė mokyklos koridoriuje  eksponuojami rudeniniai darbai iš daržovių, vaisių bei kitokių lauko gėrybių, kuriuos kartu su tėveliais pagamino patys vaikai.
Vėliau  komandos tarpusvyje rungtyniavo  linksmose  estafetėse. Visiems buvo daug juoko, kai vaikai  turėjo šokinėti nuo lentutės ant lentutės estafetėje “Ėjimas per pelkę”.  pernešė daržoves iš vienos pintinės į kitą mediniu šaukštu ir t.t.  Kiti tuo metu linksmai dainuodami suko ratelius arba vardijo rudens požymius, atpažino lapus. Šventės pabaigoje  už puikų pasirodymą šventėje komandos  buvo apdovanotos  padėkomis.

Renginį organizavo mokytojos  R. Savukynienė  ir R.Kaženauskienė

Renginio akimirkos: