Dabar svetainėje 12 svečių ir narių nėra

,,Olimpinės kartos“  projekto ,,Mokyklų žaidynės“
 įgyvendinimas Veisiejų gimnazijoje

mokytoja R.Pečiukonienė

tituline 2015 peciukonien

2015 – 05 -  21 Veisiejų gimnazijoje vyko mokinių Karolinos Česnavičiūtės ir Emilijos Mačionytės (abi I bg klasės mokinės) organizuotas projekto įgyvendinimas. (Abi mokinės vadovaujant kūno kultūros mokytojai Rasai Pečiukonienei dalyvavo Druskininkuose vykusiuose mokymuose, kuriuos organizavo LTOK atstovai ir finansavo mokinių parašytus projektus). Atvyko 18 mokinių iš Seirijų A. Žmuidzinavičiaus gimnazijos su savo mokytoja Asta, prie jų prisijungė 36 mokiniai ir dvi mokytojos iš Veisiejų gimnazijos. Šeštokų vidurinės ir Leipalingio pagrindinės mokyklų komandos atvykti negalėjo dėl transporto stygiaus, jie atsiprašė. Svečiai užpildė registracijos formą ir susirinko į sporto salę renginio atidarymui. Sveikinimo žodį tarė gimnazijos direktorė Angelė Mizerienė, akordeonu pagrojo savo sukurtą muzikinį kūrinį Mangirdas Kundrotas (8a klasė), pašoko aerobikos grupės šokėjos ir renginio vedančioji Eivilė Čakaitė (8a klasė) visus pakvietė bendrai muzikinei mankštai. Po to prasidėjo varžybos. Kieme vyko bavariškojo akmensvydžio, o salėje – krepšinio 3x3 vaikinų, smiginio klasikinio poromis vaikinų ir merginų varžybos. Skambant muzikos garsams vyko atkaklios rungtynės, bet vyravo draugiškumas, pagarba ir jautėsi, kad mokiniai laimingi, jiems patiko. Per iškilmingą žaidynių uždarymą dalyviai buvo apdovanoti medaliais ir padėkomis.