Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę

Mokytoja Nijolė Goberytė

kazinai2021

Gegužės 13 d.   Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje Vilniuje vyko 26-ojo respublikinio moksleivių konkurso „Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę“ finalas. 30 vyresniųjų klasių šalies mokinių susirungė dėl geriausio žinovo apie Lietuvos kariuomenę ir karo istoriją vardo, tarp jų ir Veisiejų sigito Gedos gimnazijos III g klasės mokinys Deivydas Bakša (mokytoja Nijolė Goberytė). Konkursą „Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę“ moksleiviams organizuoja Lietuvos kariuomenė ir Krašto apsaugos ministerija, padedant Švietimo, mokslo ir sporto ministerijai bei Kauno technologijos universitetui.

Konkurso metu moksleiviai gyvai turėjo atsakinėti į klausimus, atsakymui apgalvoti skiriama 1 minutė. Be trijų prizinių vietų, buvo išskirti 3 geriausiai pasirodę moksleiviai, jiems skirti specialūs prizai, kuriuos įteikė Kariuomenės vadas Generolas leitenantas Valdemaras Rupšys. Džiaugiamės, kad tokį išskirtinį apdovanojimą – vardinį Kariuomenės vado atminimo medalį pelnė mūsų gimnazistas. Sveikiname Deivydą ir linkime toliau gilinti savo žinias, juk,, kaip sakė kariuomenės vadas, ”žinios yra visa ko augimo pagrindas”.