LIETUVOS IKIMOKYKLINIO UGDYMO ĮSTAIGŲ PROJEKTAS
„LIETUVOS MAŽŲJŲ ŽAIDYNĖS 2024“

Projekto koordinatorės įstaigoje V.Blažaitienė ir J.Dumbliauskienė

Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus ugdytiniai ir pedagogai devintus metus dalyvauja Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų projekte „Lietuvos mažųjų žaidynės“.

Projekto tikslas – skatinti Lietuvos ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų fizinį aktyvumą. Projekto uždaviniai: vykdyti virtualiai pateikiamus reguliarius fizinio aktyvumo

užsiėmimus ikimokyklinio ugdymo įstaigose; organizuoti ikimokyklinio amžiaus vaikų fizinį aktyvumą ir pozityvias patirtis skatinančius renginius (festivalius); plėtoti Lietuvos ikimokyklinio/priešmokyklinio ugdymo pedagogų kvalifikaciją vaikų fizinio  aktyvumo skatinimo ir fizinio ugdymo srityse.

Projekto organizatoriai – Lietuvos tautinis olimpinis komitetas ir Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija.

Projekto vykdymo laikotarpis – 2023 metų rugsėjo 1d. – 2024 metų rugpjūčio 31 d.

Projekto vykdymo etapai: dalyvių registracija, nuotolinis seminaras, kontaktiniai seminarai, virtualūs užsiėmimai, festivaliai įstaigose, respublikiniai festivaliai.

Sausio mėnesį įvyko nuotolinis mokomasis seminaras projekto koordinatoriams įstaigose, supažindinantis dalyvius su projekto tikslais, vykdymo tvarka bei fizinio raštingumo konceptu. Nuo vasario 1 d. prasidėjo smagi sportinė veikla įstaigose, kuri tęsis iki kovo 31 d.